Народ України запропонував президенту видати новий закон, який збереже життя українцям. Всім відомий той факт, що почастішали ДТП на пішохідних переходах. Щоб уникнути подальших трагедій на дорозі, потрібно терміново внести поправки в правила дорожнього руху, заборонивши пішоходам користування засобами мобільного зв'язку.

Відповідна петиція зареєстрована на сайті Президента України Петра Порошенка.

"Внести поправку в ПДР України, яку застосував уряд Литви. Згідно з прийнятим рішенням, пішоходи при переході через дорогу не повинні робити нічого, що відволікало б увагу дітей від оточення і ситуації на дорозі, включаючи користування засобами мобільного зв'язку", - йдеться в тексті петиції.

Як довели вчені, у людей залежних від телефонів відбувається зміна хімічного складу мозку. При цьому з'являється неуважність, неадекватне реагування на стересогену ситуацію. Проблема безпеки на дорогах України не нова. Але на жаль, ми змушені констатувати, що нинішні тенденції свідчать про зростання кількості аварій на дорогах.

Популярні новини зараз
Вручення повістки на вулиці: кому з українців не можуть вручити папірець поза домом, відповідь юриста Підвищення пенсійного віку та нова індексація: у Мінсоцполітики розповіли, що чекає на українців Черги — не проштовхнешся? АТБ оголосили суперакцію зі знижкою в 50%, але є нюанс Дмитро Комаров став ворогом номер один і задоволений: "Мені не соромно дивитися людям у вічі"
Показати ще

Для того, що б ці поправки були внесені до ПРАВИЛ дорожнього руху України, петиція повинна набрати більше 1 тис. голосів в короткі терміни. Така схема дозволить зберегти життя українців і різко зменшити кількість ДТП.

"Знай.ua" писав: "Раджу запам'ятати, хто і як проголосував за закон "Про санкції проти каналів", - Філіндаш. Якщо звернути увагу, хто і як голосував у парламенті на цьому тижні, стає очевидно, що політика Тимошенко і Порошенко принципово відрізнятися не будуть. Вони сповідують свободу слова тільки для себе.

"Знай.ua" раніше повідомлялося: головне за ніч: "мертві" пенсії і атака страшної епідемії. Українці з тривогою спостерігають за соціальними змінами, які відбуваються в нашій країні. Нещодавно в мережі з'явилася новина про те, що в Мінсоцполітики анонсували нову поправку. Згідно з документом, якщо один з подружжя, який одержував більш високу пенсію, помер, то другий може перейти на його пенсію.