Керівники Операції Об'єднаних Сил на Донбасі (ООС) отримали наказ від вищого командування застосовувати всі підпорядковані їм сили і засоби для збереження життя українських воїнів.


Вогонь у відповідь: українській армії дозволили "бити на ураження"

Українська армія (ЗСУ)
Українська армія (ЗСУ)


Це підтвердив президент Петро Порошенко під час зустрічі із командирами бригад ЗСУ, Національної гвардії та Державної прикордонної служби.

Українська армія (ЗСУ)
Українська армія (ЗСУ)

Популярні новини зараз
Немає грошей, але є борг: як ТЦК стягуватимуть штрафи з ухилянтів "Оленячий Місяць" 21 липня: чим небезпечний цей місяць у повні в Козерозі і як пережити період без проблем Пенсіонерам призначили до виплат додаткові 940 гривень: хто перший у списках Як ТЦК можуть оштрафувати українців, які не мають ні житла, ні грошей: покарання знайдеться
Показати ще

"Треба бути готовими до будь-яких сценаріїв - як до оборони, так і до ефективного контрнаступу. Ми не повинні піддаватися на провокації в районі проведення операції Об'єднаних сил, проте дозволяю і наказую застосовувати всі підпорядковані вам сили і засоби в якості вогню у відповідь для збереження життя наших людей", - підкреслив глава держави.

Українська армія (ЗСУ)
Українська армія (ЗСУ)


За словами Порошенка, ЗСУ не повинні здавати території, але одночасно й думати про збереження особового складу.

Українська армія (ЗСУ)
Українська армія (ЗСУ)


Як відомо, у проекті держбюджету-2019 на потреби Міністерства оборони передбачається виділити понад 101,5 млрд гривень. Ця сума еквівалентна 3,5 млрд доларів, що багато за українськими мірками, але за світовими стандартами це надзвичайно скромний бюджет.

Українська армія (ЗСУ)
Українська армія (ЗСУ)


Державним бюджетом України на 2018 рік Міністерству оборони заплановані видатки у сумі 86,6 млрд гривень (2,58% ВВП). Зокрема, 81,7 млрд грн — із загального фонду і 4,3 млрд грн — із спеціального.


Дивіться: міжнародні військові навчання за участю ЗСУ "Чисте небо 2018"


Нагадаємо, у мережі показали, як працює секретний підрозділ ЗСУ.
Як повідомляв Знай.ua, українська армія запроваджує додаткові заходи безпеки в Азовському морі після раптового втручання російського флоту.
Також Знай.ua писав, українська компанія створила новітній бойовий модуль для потреб ЗСУ.