Станом на 10 годину 13 жовтня на території військового складу в Ічні більше не спостерігається детонаціїбоєприпасів.

Про це повідомляє в суботу Держслужба з надзвичайних ситуацій.

"Протягом останньої години на території арсеналу зберігання боєприпасів детонація боєприпасів не спостерігається", - йдеться в повідомленні.

Крім того у відомстві розповіли, що впродовж 12 жовня силами ДСНС продовжувалось гасіння складу, у тому числі з вертольоту та літака. Також силами ДСНС була забезпечена безперебійна поставка води для гасіння складу спеціальними танками Міноборони.

У свою чергу піротехнік продовжують заходи для розмінування 16-ти кілометрової зони, яка прилягає до складів та куди могли детонувати боєприпаси.

Більше того повідомляється, що протягом всього часу рятувальники продовжують оглядати всі навколишні населені пункти, які розташовуються навколо арсеналу зі зброєю. Так, йдеться про села: Заудайка, Мала Дівиця, Обичів, Бурімка, Безбородьків, Шеловичі.

За день відпрацьовано 37 повідомлень населення про виявлення боєприпасів. Загиблих і травмованих внаслідок надзвичайної ситуації не зафіксовано.

Разом з тим варто відзначити, що вчора 12 жовтня станом на 09:00 на території арсеналу під Ічнею тривають заходи з ліквідації наслідків надзвичайної події.

"Інтенсивність вибухів, а також кількість осередків тління цієї ночі порівняно з попередньою значно зменшилася. На території арсеналу вже працює пожежна техніка - 9 пожежних танків ГПМ-54, 3 інженерні машини розгородження (ІМР), 15 пожежних автомобілів", - йдеться в повідомленні.

Крім того, наголошується, що зараз здійснюється аеророзвідка, працює авіація Держслужби України з надзвичайних ситуацій.

Нагадаємо, в ніч на 9 жовтня в Чернігівській області поблизу міста Ічня стався вибух військових складів.Після вибухів на території 6 арсеналу Міноборони в Ічні Військова прокуратра порушила кримінальну справу: основною версією правоохоронці називають недбале ставлення до несення військової служби.

На місці НП працює група військових прокурорів. Слідчий відділ управління СБУ в Чернігівській області займається досудовим розслідуванням.

Нагадаємо, на шкільний двір у Лисичанську прилетіла ракета, дітей в паніці евакуюють.

Як повідомляв "Знай.ua", у мережі показали наслідки вибухів в Ічні.

Також "Знай.ua" писав, що озвучено три основні версії катастрофи в Ічні.

Ічня оживає: селяни поступово повертаються до своїх домівок