Українським водіям щодня повідомляють про зміни у законодавстві. Цього разу нововведення торкнуться питання медичного огляду. Так Міністерство охорони здоров’я збирається змінити цю процедуру.

Відповідний наказ опублікували на сайті відомства. Так, згідно документа, людям, які мають хоч якесь захворювання, заборонять сідати за кермо.

Не винятком стануть водії, у яких виявлять сколіоз, геморой чи гіпертонію.

медогляд

Що стосується інших медичних протипоказань для видачі прав, то серед них: поганий слух, грижа, шрами, запалення слізного мішка, проблеми з серцем і судинами, тиск, ендокринні порушення, доброякісні пухлини.

Популярні новини зараз

Повна, висока і з короткою стрижкою: українці оніміли від зовнішнього вигляду "Тіни Кароль"

ПриватБанк роздає дані українців, як на ярмарку: новий номер вже не допоможе

Леся Нікітюк з мамою здивували українців: як дві краплі

Пішов з життя зірка відомого реаліті-шоу: члени його сім'ї вмирали рано

Показати ще

При таких станах, як глаукома, проблеми з серцем, медичний огляд необхідно проходити кожного року.

Як заявили представники відомства, в окремих випадках питання про видачу водійський прав при певних станах вирішуватиметься "в індивідуальному порядку".

перевірка зору

Щодо водіїв, які вже мають права, то їм необхідно проходити повторний медичний огляд кожні десять років або замінюючи посвідчення.

Зараз в Україні вже існує наказ, який забороняти сідати за кермо при певних проблемах зі здоров'ям, проте він не містить повного переліку патологій.

Нагадаємо, київські маршрутки підрутять ціни. Перевізники дали пояснення, чому виникла необхідність підняти вартість проїзду.

Як раніше повідомляв Знай.ua, українська столиця відмовиться від мотлоху на колесах. Наразі влада праює над законопроектом, мета якого до 2014 року повністю ліквідувати маршрутки та поповнити автопарк автобусами, тролейбусами та трамваями.

Раніше портал Знай.ua писав, що водії масово виходять на акції протесту проти підвищення цін на паливо. Українці вимагають у влади справедливого рішення та встановити цінина рівніц весняних.

Дивіться: Що нового очікується на українських дорогах