У Київському районному суді Харкова ризикує зірватися чергове засідання у справі ДТП на Сумській. Під час засідання виявилося, що власниця Lexus, підозрювана Олена Зайцева фізично не може зайти в приміщення.


Під конвоєм її привезли під суд, але раптово стало зле. Віктор Поправс, відкривши слухання, зазначив: "у Зайцевої ноги не йдуть".


В свою чергу адвокат попросив перенести засідання, з огляду на те, що в СІЗО у неї нібито ще були два подібні напади. Там її відвідувала бригада лікарів, але довідки про встановлений діагноз юрист не надали.

Популярні новини зараз

Зеленський влаштував коллапс в столиці після прощання з "ангелами" МАУ в "Борисполі"

Головне за день неділі 19 січня: прощання з "ангелами" борту МАУ, заборона Тимошенко на Водохреще і бабусі у сміттєвому баку

Курс валют на завтра: долар і євро розправили плечі, гривня пишається, як пава

У 2020 році пенсії збільшать втричі: кому пощастить відхопити ласий шматок

Показати ще


Правозахисники апелюють до того, що не можуть продовжувати розгляд без належного огляду. Крім того, за день до річниці трагедії, на засідання суду прийшли батьки Оксани і Діани Берченко. Вони впевнені, що Зайцева намагається затягнути процес.

"Це просто клоунада. На минулому засіданні адвокат Зайцевої зачитала список її захворювань. А як при такій кількості довідок її могли допустити до отримання водійських прав?" - дивується Ігор Берченко.


Адвокат потерпілої сторони Лариса Матвєєва висловила протест проти перенесення засідання і зажадала, щоб в зал суду викликали "швидку" для отримання оперативної інформації про стан обвинуваченої Зайцевої. Суддя оголосив перерву до приїзду "швидкої" допомоги.


Дивіться: учасниця Харківської ДТП Зайцева зробила несподівану заяву у суді


Нагадаємо, Зайцева та Дронов вимагають проведення повторної експертизи.
Як повідомляв Знай.ua, медики оприлюднили висновки у справі ДТП у Харкові.
Також Знай.ua писав, адвокати Зайцевої заявили про погіршення стану здоров'я підзахисної.