Українське законодавство готує зміни для тих, хто збирається вступити у спадок або оформити угоду щодо дарування.

Так, українці повинні бути готові до того, що з 1 листопада 2018 року, дехто може позбутися права стати власником майна за спадком.

договір

Згідно нової постанови №231 Кабінету Міністрів України, суб'єкти оціночної діяльності мають право визначати оціночну вартість рухомого і нерухомого майна. А в Порядок вчинення нотаріальних дій №296 / 5, затвердженому Наказом Міністерства юстиції України чітко прописано, що нотаріуси не можуть засвідчити угоду за договором дарування або вступу в спадщину.

Більшості українців незрозуміло, яким чином працюватиме закон. Адже тепер родичам тепер доведеться оформляти договір купівлі/продажу.

Популярні новини зараз

Ані Лорак засвітила голий животик і обручку: "Мені подобається"

Молода дружина Віктора Павліка Репьяхова відверто розповіла про пологи: "Найстрашніше.."

Анастасія Приходько показала життя багатодітної матусі одним фото: запарилася з борщем

Кароль в Казахстані проговорилася про почуття до Балана: "Наші серцеві струни"

Показати ще

поділ майна

Те ж саме зі вступом в законну спадщину після смерті близького родича, виходить, що майно дістанеться державі.

Проблема у тому, що тепер суб'єкти оціночної діяльності не мають права виконувати свої прямі обов'язки по відношенню до договорів дарування та вступу в спадщину. Потім, українці будуть йти на платні консультації до нотаріусів, звідки розчаровані вийдуть без жодних підписаних паперів.

До тих пір, поки закон про діяльність суб'єктів оцінки майна буде існувати в даному вигляді, українцям не вдасться вступити у спадок і отримати рухоме або нерухоме майно, що належить йому за попередніми законами.

Нагадаємо, Україна передасть найближчим часом Андріївську церкву у Києві у постійне користування Вселенському патріарху. а все заради отримання автокефалії.

Як раніше повідомляв Знай.ua, українська співачка Ані Лорак звернулась до нотаріусів з приводу свого майна, оскільки її чекає ймовірне розлучення.

Раніше портал Знай.ua писав, що уряд повідомив про нові поправки щодо закону про нарахування субсидій.

Дивіться: Як оформити та вступити у спадщину