Жахлива історія, що відбулася в харківській школі №151, прогриміла на всю Україну: учениця шостого класу стала жертвою жорстокого цькування просто тому, що на зборах її батьки категорично відмовилися здавати гроші і брати участь в поборах у принципі.

У класі влаштували свято на честь закінчення чверті. Незважаючи на те, що дівчинка намагалася відпроситися додому, вчителька відмовилася відпускати її. Батьки приготували дітям торт, який донці "принципових батьків" демонстративно не запропонували. Про це у спільноті "Батьки SOS" пише Наталія Добриніна: її син навчається з постраждалою в одному класі.

"У цій роповіді немає нюансів: дівчинка просилася піти з класної години, і класний керівник їй відмовила. Торт не був порційним, всім дісталося по два шматки. А дівчинку поставили біля дошки і сказали, що їй нічого не дадуть, оскільки її батьки принципово не здають гроші для потреб класу. Історія трапилася у класі мого сина в останній навчальний день", - написала Добриніна.

Публікація відразу ж почала збирати десятки коментарів: користувачі обурені й тим, що дитину залишили без частування, і те, як ганебно себе повела так званий "педагог". "Учителю, яка допустила дискримінацію в класі, - ганьба! Якщо особа, яка носить звання педагога, оцінює учнів за ознакою платоспроможності батьків, то такій особі не місце в школі. Хай іде працювати на ринок, там платоспроможних клієнтів багато, хай їх цілує", - пишуть обурені українці.

Популярні новини зараз

Українцям розповіли, коли можна буде піти в кіно і повечеряти в ресторані

Чек з Буковелю позбавив українців дару мови: "Буде ще в лютому локдаун"

15-річна донька Полякової вперше знялася напівоголеною: прикрила груди стрічкою

Дружина Дзідзьо втиснула апетитні форми у жовтий купальник на березі океану: а чоловік де?

Показати ще

Нагадаємо, в одній із львівських шкіл вчитель фізкультури побив першокласника.

Як повідомляв "Знай.uа", в одній з шкіл під Києвом вибухнув гучний скандал через директора, яка дотримується чіткої пророссійської позиції.

Також "Знай.uа" писав про те, що українським батькам розповіли, за що вони можуть не платити в школі.