Популярна в Україні приватна компанія, що здійснює перевезення посилок "Нова пошта" повідомила про зростання тарифів на свої послуги.

Через стрибок цін на пальне, компанія змушена підняти і ціни на 11-25%.
Зокрема, тарифи на відправку посилок з відділення до відділення вагою до 2 кілограмів зростуть з 18 до 20 гривень, вагою до 5 кілограмів — з 20 до 25 гривень, вагою до 10 кілограмів — з 25 до 30 гривень, вагою до 20 кілограмів — з 30 до 35 гривень.

посилки

Перевезення посилок, вагою від 20 до 30 кілограмів стане дорожчим на 10 гривень та складе 50 гривень. При цьому за кожен кілограм, що перевищує 30 кілограмів споживачу доведеться доплатити 50 копійок.

Популярні новини зараз

Тоня Матвієнко показала закоханих батьків, півстоліття душа в душу - "Мої золоті!"

Перша батьківська поминальна субота: підготуйте душу до Великого посту

Колишня Олександра Пономарьова розкрила несподіваний секрет: "Ми з його дружиною - подруги"

Молода Українка загинула на заробітках в Чехії, гарувала заради сина: "Давидчик більше не обійме маму"

Показати ще

"Ми підвищуємо тарифи всього на 2-5 гривень на основні послуги вперше з серпня 2017 року, тоді як ціни на пальне, від якого і залежить вартість послуг, за цей період зросли на 8 гривень за літр", — повідомив директор "Нової пошти" Олександр Бульба.

Зазначимо, що вартість перевезення посилок в межах міста та області залишиться без змін.

Податки на посилки з-за кордону

Новий закон, який розглядають депутати ВР передбачає сплату податків за кожну четверту посилку, яку отримують українці з-за кордону.

Передбачається, що з 1 січня 2019 року за кожну четверту посилку, яка не перевищує вартості 150 євро, потрібно буде спрлатити мито, акцизний збір та ПДВ.

Нагадаємо, "Укрпошта" підяняла тарифи на свої послуги. Тепер за доставку листів та посилок доведеться сплатити на 30-40% більше.

Як повідомляв раніше Знай.ua, "Нова пошта" вирішила відмовитися від поштоматів, які розташовувались у відділеннях ПриватБанку.

Також Знай.ua писав, що ЗМІ показали знімки бомби, яку відправили у посиці для екс-перзидента США Барака Обами.