Очільник НАК "Нафтогазу" Андрій Коболєв заявив, що Україна являє собою "фейл-кейс".

Про це повідомляють українські ЗМІ.

"Якщо забрати емоції, ми - класичний фейл-кейс. І не лідери, і не середнячки. Тому питання, як нам виграти в глобальній конкуренції, з кожним роком стає все складніше", - повідомив керівник "Нафтогазу".

На думку Андрія Коболєва, світові лідери будуть розвиватися дуже швидко, що сприятеме притоку в ці країни висококваліфікованих спеціалістів. Так, в якості одного з найвагоміших виступить фактор якості людського потенціалу, при цьому шанси України вийти в лідери падають в геометричній прогресії.

Популярні новини зараз
Доплата 20% від розміру пенсії: кому з пенсіонерів підкинуть грошенят Нові правила для водіїв: де і коли можуть перевіряти військовий квиток Як уберегти новий холодильник від постійних відключень світла: запам'ятай ці правила Готуйте додаткові 300 гривень: українцям прийдуть перераховані платіжки
Показати ще

Також він зазначив, що все це вимагає від України прийняття рішучих дій та рішень. Найбільш ефективний спосіб - створення ринку в Україні, що характеризується постійною конкуренцією всіх гравців за головний ресурс - капітал.

Нагадаємо, раніше Коболєв розтринькає гроші українців на нові премії.

Голова НАК "Нафтогаз України" Андрій Коболєв розпорядився преміювати окремих працівників АТ "Укртрансгаз".

Про це йдеться в оприлюдненому документі.

Премії виписані за успіх в судовій суперечці з російським "Газпромом" в Стокгольмському арбітражі.

Виплата премій буде здійснена за рахунок коштів "Укртрансгазу" в межах планових витрат компанії. Суми премій невідомі.

Як повідомляв портал "Знай.uа", стало відомо, що суд пробачив Коболєву 7 мільярдів гривень.

Подільський районний суд Києва скасував штраф на 7 млрд гривень головному виконавчому директору НАК "Нафтогаз України" Андрію Коболєву.

Зокрема суд визнав протиправним рішення Енергетичної митниці Державної фіскальної служби про стягнення відповідних коштів з Коболєва.

"Скасувати постанову начальника Енергетичної митниці ДФС Піковського І.О. від 27 лютого 2018 року у справі про порушення митних правил... накладення на громадянина адміністративного стягнення у вигляді штрафу в розмірі 300 відсотків несплаченої суми митних платежів", - йдеться у матеріалах суду.

Також "Знай.uа" писав, про те, що голова Нафтогазу Коболєв збожеволів через мільйонні премії і готує пекло для українців.