Не встиг очільник "Нафтогаз України" Андрій Коболєв отримати чималу премію (207 мільйонів гривень), як вже почав видавати один за одним скандальні рішення.
Підпишись на наш Viber: новини, гумор та розваги!
ПідписатисяПро це на своїй сторінці у Facebook повідомив юрист Михайло Шнайдер. Він вважає, що цього разу чиновник просто перевершив самого себе.
Україна без світла і тепла
Вчора Коболєв публічно заявив: його підприємства готові відімкнути від газопостачання 129 населених пунктів, а це на хвилиночку стосується 16-ти областей України. Це в тому випадку, якщо державні регулятори не передбачили в тарифі на блакитне паливо для кінцевих споживачів використання ресурсів мереж НАК "Нафтогаз":
"Коболєв заявляє, що його компанія є власником об'єктів газорозподільних систем сукупною вартістю 588 мільйонів гривень. І хоче отримувати плату за експлуатацію цих мереж нарівні з державою. Незважаючи на мільярдну премію і багатомільйонну зарплату, Коболєв готовий залишити без світла, гарячої води і тепла сотні міст і сіл. Заради власних прибутків, він буде всіма можливими способами домагатися підвищення тарифів. Адже чим більше цифри в наших платіжки, тим заможніше стає Андрюша. І його зовсім не цікавить, що українцям просто нічим платити", - зазначає Шнайдер.
На думку юриста, зараз українці постали перед вимушеним вибором: заплатити комуналку, чи купити продуктів родині, і це не жарти. Втім, Коболєва, вочевидь, це турбує в останню чергу:
"Він живе в іншій реальності. У розкоші і багатстві, де немає бідності і убогості. Я раджу Андрію: спустися з небес на землю. Терпіння українського народу не вічне", - підсумував експерт.
Дивіться: Наглядова рада "Нафтогазу" преміювала своїх працівників на півмільярда гривень
Премії "Нафтогазу": кому, скільки і за що?
Як відомо, глава правління Національної акціонерної компанії (НАК) Нафтогаз України Андрій Коболєв і головний комерційний директор Юрій Вітренко отримали $13,9 млн з премій компанії за перемогу в Стокгольмському арбітражі арбітражі над російським монополістом Газпром.
За їхніми даними, Коболєв отримав 207 млн грн ($7,9 млн). Вітренку виділили 130 млн грн ($6 млн).
Свого часу Наглядова рада Нафтогазу підтримала виплату бонусів правлінню компанії в зв'язку з перемогою в Стокгольмському арбітражі. Затверджений розмір бонусів становить 1% від суми виграшу (у цьому випадку - $4,56 млрд). Таким чином, правлінню підлягає виплата в розмірі $45,6 млн.
Дивіться: За що працівники "Нафтогазу" отримають $46 мільйонів премій?
Як повідомляв портал "Знай.ua", очільник "Нафтогазу" Андрій Коболєв отримав преміальні у розмірі 207 мільйонів гривень.