У деяких районах Києва вже настільки давно немає гарячої води, що жарти про купання у Дніпрі вже не звучать так смішно. Але ніякої проблеми у цьому не бачить хіба що глава правління НАК "Нафтогаз України" Андрій Коболєв.

Київ – місто первісних людей?

Судячи з його останніх публікацій у Facebook, мешканцям та гостям столиці ще невідомо скільки доведеться обходитися крижаною водою. Більш того, він навіть дозволив собі назвати киян "посіпаками" – на той випадок, якщо хтось до кінця не зрозумів, яку відразу до них відчуває керівник компанії. Ось, до речі той самий пост із відповідним документом:

Насправді все просто - через небажання "Нафтогазу" і особисто Андрія Коболєва йти на компроміс і домовлятися зі столичною адміністрацією жителі Києва залишилися без гарячої води.

Але попри всі застереження він і далі продовжує демонстративно ігнорувати інтереси киян. На його думку, борги приватної компанії "Київенерго" перед "Нафтогазом" повинні чомусь погасити саме кияни, а поки вони цього не зробили - вони не мають права на гарячу воду. І хоча саме ця проблема хвилює жителів Києва найбільше, Коболєв в своєму пості в соцмережі за краще про неї не згадувати.

З невідомих причин він замовчує правду про те, що не мине й місяця, як через нього Київ залишиться ще й без електрики. Так як ТЕЦ-5 і ТЕЦ-6 виробляють і гарячу воду, і електрику. Якщо ці теплоелектроцентралі залишаться без газу і зупиняться, Київ втратить електроенергії. І виявиться на порозі техногенної катастрофи.

Популярні новини зараз
Київські багатоповерхівки самостійно вирішили проблему із відключеннями світла: як це вийшло Відстрочку скасують: кого зі студентів можуть мобілізувати Українцям не повністю виплатять першу "теплу" субсидію: у чому причина Школярі будуть вдома довше: скільки триватимуть зимові канікули
Показати ще

Дивіться: Андрій Коболєв: "Ви і раніше платили таку ж суму за газ, просто іншим способом"

Золотий Нафтогаз: найвищі преміальні країни

Наприкінці минулого місяця члени правління "Нафтогазу" під керівництвом Андрія Коболєва вирішили нагородити себе за перемогу в суді над "Газпромом" преміями на загальну суму в 46 млн доларів, а це приблизно 1,2 мільярда гривень.

Цікаво, що до виграшу справи в Стокгольмському арбітражі "Нафтогаз" не має ніякого відношення. НАК лише заплатила 25 млн доларів бюджетних коштів норвезької юридичної компанії за участь в процесі на боці України. Позов норвежці виграли.

Сам Коболєв офіційно щомісяця отримує зарплату в розмірі 2 мільйони гривень - він один з найбільш високооплачуваних чиновників в країні.

Дивіться: Дубинський про премії Нафтогазу

Як повідомляв портал "Знай.ua", космічним преміям співробітників "Нафтогазу" знайшли краще застосування.