Чиновники НАК "Нафтогаз України" ніколи не скаржилися на злидні. Їх зарплати іноді сягають таких сум, про які більшість із нас не можуть навіть і мріяти. Але розподіл бюджетних грошей настільки нерівноправний, що за бортом лишаються ті, кому справді потрібна підтримка.
Підпишись на наш Viber: новини, гумор та розваги!
ПідписатисяЯскравий приклад тому на своїй сторінці у Facebook навів віце-президент Асоціації платників податків України Павло Погиба.
Він нагадав, що за 1 мільярд гривень премій співробітникам "Нафтогазу" реально було, приміром, відправити на відпочинок 200 тисяч дітей, а не розкидувати їх по кишеням купки "обраних".
"Чиновники відірвалися від реальності і живуть в паралельному всесвіті", - прокоментував Погиба.
Зарплати у Нафтогазі: претензії небезпідставні?
Ні для кого не секрет, що наприкінці минулого року Кабінет Міністрів "забракував" проект фінплану НАК " Нафтогаз України" на 2018-й. Причина проста: надмірно висока заробітна плата на утримання структури – за попередніми підрахунками, мова йшла про 2,2 мільярди гривень, котрі компанія витрачає на оплату праці протягом року.
Тобто, це майже у шість разів більше, ніж, наприклад, три роки тому. Проект фінплану передбачав підвищення середньої зарплати працівників київського офісу до 156 тис. грн на місяць, а це вдвічі більше, ніж навіть у 2017-му. Виплати лише керівництву мали скласти рекордні 720 млн грн.
Також Кабмін не сприйняв спроби топ-менеджера "Нафтогазу" Андрія Коболєва залишити в управлінні компанії газотранспортну систему ("Укртрансгаз"), щорічний дохід якої від транзиту російського газу в Європу складає $2,5-3 мільярди. У разі втрати контролю над цією "перлиною" керівників "Нафтогазу" одразу б позбавили приводів хизуватися високими доходами компанії і отримувати у зв’язку з цим захмарні бонуси.
Дивіться: Зарплати керівників НАК "Нафтогазу" зросли в 13 разів
Як повідомляв портал "Знай.ua", батькам порадили, як правильно обрати літній табір для дитини.