Скоро отримати пенсії жителям окупованих територій буде дуже складно. Найближчим часом уряд введе деякі обмеження на отримання соціальних виплат для жителів ОРДЛО.

Про це поінформував заступник міністра соцполітики України Микола Шамбір.

За його словами, через те, що частина пенсіонерів з регіонів, які тимчасово не підконтрольні українському уряду, отримують пенсії через посередників, було прийнято рішення розробити механізм контролю за такими виплатами. Таким чином влада намагається захистити українців від так званих "посередників".

пенсія

Нова система дозволить вберегти пенсії українців від попадання в руки проросійських бойовиків.

Популярні новини зараз
Захід боїться повернення Криму: буде важка битва, у путіна може зірвати дах 20 тисячам українців виплатять грошову допомогу: хто може розраховувати і як отримати Гроші та успіх ніколи не покинуть ваш дім, якщо ви зробите це: навіщо потрібні червоні двері та цукерки ПриватБанк встановив новий ліміт на зняття готівки: яку максимальну суму видають банкомати
Показати ще

Раніше повідомлялося, що Комісія з питань призначення соціальних виплат призначила державну допомогу 116 переселенцям . Зокрема, були схвалені заяви 32 громадян про призначення пенсії. Двом заявникам комісія призначила допомогу по безробіттю, ще одному — страхові виплати. Ще 81 переселенець отримав право на призначення інших видів соціальної державної допомоги.

Семи заявникам були продовжені вже раніше призначені соціальні виплати. П'яти громадянам було відмовлено у призначенні будь-яких державних допомог. Причиною такого рішення стала відсутність даних осіб за місцем фактичного проживання, зазначеного в заявах.

жителі Донбасу

Пенсії та соцвиплати заробітчанам

Громадяни України, які легально працюють у Польщі, можуть отримати допомогу на виховання дітей з програми "Сім'я 500+".

Також робітники з інших країн можуть розраховувати і на пенсію в сусідній країні.

Нагадаємо, в Кабміні назвали нові пенсії в україні, щоправда, схоже, що суми взяли з паралельної реальності.

Як раніше повідомляв Знай.ua, Державна поштова служба "Укрпочта" з 1 січня 2019 року припиняє здійснювати доставку пенсій українським громадянам та має намір закрити до 7 тисяч відділеньт у селах. Причиною тому є відмова уряду встановити винідний тариф для переводу соцвиплат.

Раніше портал Знай.ua писав, що українцям нагадали, хто наступного року отримає соцвиплати та що для цього потрібно.

Дивітья: Кому і на скільки підвищать пенсії