Міністерство соціальної політики пропонує скасувати конкретні терміни, в які Пенсійний фонд повинен повертати позики казначейству. Таке рішення міністр соціальної політики Андрій Рева виніс на засідання уряду 14 листопада.

З цього приводу прем'єр-міністр Володимир Гройсман доручив це рішення доопрацювати перш, ніж ухвалити остаточне рішення, - пише Економічна правда.

пенсіонери

Як сказано в пояснювальній записці до проекту постанови, скасування терміну необхідне, щоб не виникло заборгованості по виплатах пенсіонерам. Для цього потрібно внести зміни до порядку покриття тимчасових касових розривів Пенсійного фонду. Мова про те, щоб виключити норму про повернення позик до кінця поточного бюджетного періоду.

Це означає, що Пенсійний фонд не зможе повертати борги казначейству протягом року.

Популярні новини зараз

Головний хореограф "Танці з зірками" Шоптенко зробила гучну заяву перед фіналом: "Відправлюся на..."

Леді Гага вперше показала себе без макіяжу: "Страшно..."

Зірку серіалу "Моя прекрасна няня" поховали: донька ридала над труною, а Сергій Жигунов навіть не приїхав

Міст, який будують довше, ніж метро на Виноградар і Троєщину: в Україні з'явиться "дорожній гігант"

Показати ще

борги Пенсійного фонду

У той час, експерти говорять, що тим самим чиновники фактично визнали, що на сьогодні уряду просто нічим платити пенсії.

"Збільшуючи дефіцит Пенсійного фонду в Законі про бюджет-2018 через Верховну Раду, уряду на всю країну доведеться зізнатися в тому, що грошей на фінансування пенсій не вистачає. Тому вони і планують вирішити цю фінансову проблему через затвердження постанови Кабміну, яка дозволить Пенсійному фонду перенести накопичився борг на 2019 рік. Іншими словами, дозволити Пенсійному фонду не повертати борг, що накопичився в 2018 році. Такий собі внутрішній міні-дефолтик з боку Пенсійного фонду перед Казначейством. Така ось виходить, пенсійна "реформа". Не вистачає грошей на виплату навіть мізерних пенсій (нагадаю, що ціни за 4 роки збільшилися у 2,5 рази, а пенсії всього на 70%)", - прокоментував на сторінці в Facebook економіст Віктор Скаршевський.

Нагадаємо, українцям показали, які кредитні картки сьогодні найвигідніші та як отримати позику в банку на побутові потреби.

Як повідомляв портал Знай.ua, "Укрпошта" зробила важливу заяву, яка не сподобається українським пенсіонерам.

Також Знай.ua писав про те, що один з найпопулярніших в Україні банків потребує коштів для формування додаткових резервів.

Дивіться: Пенсійна реформа в Україні. Про що нагадали нинішнім та майбутнім пенсіонерам