Народ на Русі вірив, що в цей день нечиста сила ходить по вулицях, тому потрібно було весь день просидіти вдома і не виходити навіть на подвір'я, а тим більше за огорожу. Інакше можна було накликати різні неприємності. Також вірили, що нечисть намагається проникнути в будинок, щоб поцупити вугілля або вогонь.

Тому сьогодні не можна виходити з дому, не можна давати нічого сусідам, близьким, як би вони не просили. А тим більше незнайомим людям. Ні вогонь, ні вугілля з дому не давали, щоб щастя не пішло. Якщо у вас попросять запальничку або сірники, сміливо відмовляйте. Дрова, гроші, сіль, будь-які інші предмети теж не давали, тому що удача і щастя разом з речами назавжди покинуть будинок. Також повинні бути обережніше з виходами на вулицю і ті, хто народився в цей день.

День погано підходить для одружень, судових процесів і близького спілкування з малознайомими людьми. Вважається, що якщо зіграти сьогодні весілля, то скоро молоді розлучаться, а якщо укласти угоду, то її результат не принесе успіху.

Сьогодні дуже важливо зберігати спокій і постаратися не вибухати. У вас можуть бути перепади настрою через те, що не можете впоратися з почуттями, день протиріч і ірраціональності.

Популярні новини зараз

"Веселе" кладовище біля кордону з Україною, де не прийнято плакати: єдине у світі

Леся Нікітюк показала помідорчики найближчої людини: "Приїхала"

В Україну сунуть морози: коли чекати мінусів зі снігом

Ольга Сумська встановила небувалий рекорд з чоловіком: більше зміг тільки Зібров

Показати ще

Якщо ваш чоловік невірний вам, то сьогодні потрібно знайти будь-який спосіб, щоб весь день він був удома. У разі успіху, він скоро стане сиднем і зразковим сім'янином. Діти, які народилися сьогодні, всього домагаються в зрілому віці, добре поводяться з деревом і глиною. Їх камінь-талісман - агат.

Раніше Знай.ua повідомляв, що 8 березня не буде, вже придумали заміну

Нагадуємо, що карпатський мольфар, який передбачив війну, зробив сенсаційне пророцтво

Також раніше Знай.ua повідомляв, українці панікують через перенесення Різдва.