До неділі, 25 листопада, курс долару може опуститися до 27,7 грн/$. Станом на 16 листопада курс становить 27,9 грн/$.

Про це розповів аналітик Єгор Комов.

"Зараз ситуація на ринку, баланс попиту та пропозиції - на користь української валюти. В кінці наступного тижня цілком імовірний сценарій при вартості долара близько 27,7 грн", - прогнозує експерт.

Згідно з прогнозами, вже до кінця року долар може знову перейти психологічний бар'єр 28 грн/$. Однак причин для істотної девальвації немає.

Валютний ринок, як і будь-який інший залежить від вирішальних факторів – попиту і пропозиції. Тобто чим більше в Україні валюти, тим дешевше вона коштує. Джерелами поповнення валюти є кредити, інвестиції, експорт та перекази заробітчан.

Раніше повідомлялося, що Валютна торгівля перед вихідними завершився 16 листопада подорожчанням долара на 1 копійку. Міжбанк закрився з 27,77-27,80 грн/$, повідомив директор казначейства Банку Кредит Дніпро Олег Курінний, передає UBR.ua.

Настрій на торгах був таким же, як і весь тиждень. Повідомляється, що  превалювали продажу долара, і його надлишок Нацбанк викуповував. Банкіри вважають, що чиновники придбали сьогодні звичні $10 млн.

Саме підтримка НБУ дозволила трохи підняти курс долара, який протягом п'ятничних торгів просідав до 27,745 грн/$.

Нагадаємо, експерти попередили, що буде творити долар в найближчі дні. Настрій на торгах був таким же, як і весь тиждень.

Як повідомляв Знай. ua, долар почне вередувати. Іноземні валюти змінили позиції.

Знай. ua писав, що російський рубль випускає передсмертне зітхання. Особливо складний період ось-ось настане.