Національний банк України (НБУ) опублікував офіційний курс іноземних валют на вихідні дні, 24-25 листопада. Так, курс долара порівняно з показниками у четвер, 22 листопада, підвищився в ціні і тепер становить 27,79 гривень. Про це повідомляє прес-служба офіційного регулятора.

Курс валют Нацбанку на 24 листопада

Офіційні курси валют встановлені на такому рівні:

- 100 доларів США – 2779.5828 гривень;
- 100 євро – 3155.3824 гривню;
- 10 російських рублів – 4.2329 гривні.

Таким чином, долар став дорожче на 2 копійки. При цьому євро подешевшав ще на 13 копійок, а вартість російського рубля з четверга також збільшилася на 2 копійки.

Популярні новини зараз

Головні новини за 6 травня: загибель Софії Ротару, гроші на кисень і курйоз Володимира Зеленського

Погода на п'ятницю 7 травня та поминальну неділю: синоптик Діденко попередила про різкі зміни

Засоби від усіх хвороб огірків: овочі й бадилля будуть зеленими до самої осені

Гаряча Надя Дорофєєва показала, за що її покохав Дантес: чоловіки зацінять

Показати ще

Раніше повідомлялося, що до кінця грудня 2018 року курс долара по відношенню до гривні складе близько 29,5-30 грн/$. Таку думку висловив економіст Віктор Скаршевський.

Крім того, експерт виділяє декілька можливих причин таких курсових коливань.

"По-перше, вже зараз, а не в перспективі, почала погіршуватися зовнішньоекономічна кон'юнктура (метал, зернові, хімія) і стрімко збільшується дефіцит торгового балансу України (на 30% по відношенню до 2017 року та у 3,5 рази - з 2015), по-друге, долар зміцнюється на світових ринках; по-третє, очікувана сума виведення дивідендів нерезидентами в 2 рази вище, ніж у минулому році - $ 3,5 млрд у 2019 році проти $ 1,7 млрд у 2018", - розповідає фінансовий аналітик.

Нагадаємо, що Рада національного банку пропонує розробити програму випуску цільових облігацій внутрішньої держпозики для фінансування окремих галузей економіки. Відповідне рішення прийняв і підписав глава Ради НБУ Богдан Данилишин.

Як повідомляв портал Знай.uа, українці можуть навіть не здогадуватися про те, що на їх ім'я хтось намагається взяти кредит. Адже в деяких підприємствах для цього не потрібні навіть оригінали документів або підпис.

Також портал Знай.uа писав, що в Україну вже не повернеться "солодкий" курс "по 8". Однак позитивні зміни на вітчизняному валютному ринку, швидше за все, можливі. Експерти розповіли, як в Україні може змінитися курс національної валюти.