Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики і комунальних послуг, збирається розглянути питання про підвищення тарифів на електроенергію для генеруючих підприємств.

Цю інформацію повідомила на своїй сторінці в Facebook голова НКРЕКП Оксана Кривенко.

"Сьогодні будемо розглядати тарифи для генеруючих підприємств. Якщо врахувати подані пропозиції — оптова ринкова ціна електроенергії з початку 2019 року зросте більш ніж на 15%" Оксана Кривенко

За словами чиновниці, "Енергоатом" збирається на 65% підвищити тариф на виробництво електроенергії. Після цієї процедури, рентабельність компанії підвищиться до 38%, а дохід зросте на 27 млрд, що можна прирівняти до половини фонду всіх субсидій України.

Популярні новини зараз

Андрій Макаревич з "Машины времени" зізнався у коханні до Львова: "Місто-перлина"

Тіна Кароль отримала особливу статуетку Yuna 2021: "Навіть не очікувала"

Брежнєва на яхті показала, як відсвяткувала 58-річчя Меладзе: "Дізналися про трагедію"

Сапер Іван похвалився розробкою для ЗСУ: як знешкоджувати міни за допомогою гарпуна

Показати ще

"Чим обґрунтовано таке зростання тарифу? Компанія надала пояснення загальною кількістю 22 тисячі сторінок! Але така величезна кількість документів обґрунтовує лише 3,5 млрд. гривень коштів на інвестиції. «Укргідроенерго» пропонує підвищити свій тариф на 46% для збільшення доходу на 3,5 млрд. грн. ТЕЦ вважають, що в наступному році їм потрібен додатковий дохід у розмірі 4,6 млрд і для цього ми повинні збільшити тариф на 21%" Оксана Кривенко

Нагадаємо, реалізація проекту "Енергетичний міст: Україна - Європейський Союз" може дестабілізувати енергетичну систему України. Проект на сьогодні просуває президент НАЕК "Енергоатом" Юрій Недашковський за підтримки Міністерства енергетики та вугільної промисловості. Про це пише Капитал.

"НАЕК "Енергоатом" активно лобіює запуск проекту "Енергетичний міст: Україна - Європейський союз", який дозволить експортувати струм в Європу. Проект подається під гарними гаслами підвищення енергобезпеки країни. За кадром залишаються неприємні подробиці: реалізація цього плану загрожує високими корупційними ризиками та дестабілізацією енергетичної системи країни".

Нагадаємо, сайт "Знай.uа" нещодавно писав про нові деталі транзиту газу через Україну

Крім того, сайт "Знай.uа" повідомляв, що запуск першої нитки газопроводу "Турецького потоку" серйозно вплине на українську ГТС.