Чесно робити свою справу, не ухиляючись від сплати податків. Понад 40 підприємців зі всіх куточків україни потрапили до щорічного рейтингу "Сумлінні платники податків-2017".

Про це повідомляє "Київ. Події".

З нагоди 20-річчя профільної асоціацій у Києві нагороджували підприємства-переможців різних галузей.

Оцінювали також тих роботодавців, які сумлінно платять зарплатню, вона досить висока, а головне "біла".

Популярні новини зараз
Головне за ніч, 21 травня: освідчення в коханні Наді Дорофєєвої, плювок у склянку путіну, виплати в "ДіЯ" і новий кордон з Білоруссю В Україні назріває дефіцит солодкого перцю: що говорять аграрії Глава КНР Сі Цзіньпін після розмови з президентом Франції щодо війни в Україні: "Досягти режиму припинення вогню" Леонід Кравчук за рік до смерті передбачив, коли Україна переможе: "Поки не змусять..."
Показати ще

"Ми узгодили критерії, це сплата податків, це фіскальна дисципліна, благодійні внески, це висока зарплатня, і найголовніше, жодного з переможців немає, хто дає зарплату в конвертах", - заявив президент Асоціації платників податків України Грігол Катамадзе.

Дивіться: Нагородження сумлінних платників податків в Україні

За зарплати "в конвертах" серйозно штрафуватимуть

В Україні почнуть штрафувати за зарплату "в конверті" . Про це йдеться в повідомленні Кабінету Міністрів, який вирішив пограти в благородство і "вивести з тіні" працю, легалізувавши українські зарплати. Раніше для цього істотно знизили оподаткування, а тепер грати по-хорошому, державі, мабуть, набридло. Тепер за кожного співробітника, хто отримує зарплату "в конверті", роботодавця зобов'яжуть виплатити штраф у розмірі 125 190 гривень. А в минулому році прив'язали пенсійний вік до стажу, щоб українцям було невигідно працювати неофіційно.

зарплата в конверті

Тим не менш, 46% роботодавців знають, як ухилитися від податків. Лише з січня по жовтень цього року фіскали виявили 7,3 тис. неоформлених працівників.

Нагадаємо, уряд повідомив про збільшення зарплат та інших соціальних виплат в україні.

Як раніше повідомляв портал Знай.ua, українцям заборгували просто на космічну суму зарплат. повертати не надто поспішають.

Раніше портал Знай.ua писав, що за словами представників уряду, в Україні зросла середня заробітна плата.