Міністерство фінансів і комітет Верховної Ради з питань податкової та митної політики підготували зміни у Тимчасовий порядок митного оформлення транспортних засобів, які виключають втручання митних органів у визначенні митної вартості.

Про це повідомила голова комітету Ніна Южаніна на своїй сторінці в Facebook.

покинуті євробляхи
покинуті євробляхи

"Ці зміни, насамперед, повинні вирішити проблему коригування митними органами вартості транспортних засобів, щодо яких здійснюється митне оформлення", - заявила Южаніна.

Також вона пише, що методика визначення митної вартості транспортних засобів "призвела до величезних черг на митницях і створило перешкоди для власників авто на іноземних номерах для розмитнення своїх авто якомога швидше в пільговий період".

Популярні новини зараз

Українці потролили Фреймут за "дуель" з Катериною Кухар на "Танці з зірками": "Лебідь і Буратіно"

Смугастий Дан Балан заліз між ніг до мліючої Кароль: "Тихе щастя”

Під Хмельницьким потужний вибух розніс багатоповерхівку — десятки людей опинилися на вулиці

Вибори мера Києва: з'явилися дані свіжого соцопитування. Кого кияни хочуть бачити главою столиці

Показати ще

євробляхи
євробляхи

Нардеп пояснила, що якщо при митному оформленні автомобіля громадянин надав документи, що підтверджують заявлену вартість авто, його вартість коригуватися не буде. Якщо громадянин не може надати документів митники будуть перевіряти заявлену вартість на основі ціни на аналогічний автомобіль.

"Якщо вартість авто, за яким здійснюється митне оформлення, дорівнює або перевищує нижню межу діапазону вартості аналогічного транспортного засобу без ПДВ, заявлена митна вартість не буде коригуватися. Якщо нижче, митна вартість встановлюється не вище рівня нижньої межі такого діапазону", - повідомила Южаніна.

євробляхи
євробляхи

Нардеп також підсумувала, що це її останнє втручання у виконання законів: "Далі - тільки відкриття осіб та їх протиправних дій".

Нагадаємо, на просторах інтернету з'явилося досить велику кількість оголошень про продаж "евроблях". Автомобілі продають буквально за сотні доларів.

Раніше Знай.ua повідомляв, столичних власників євроблях спіткало нове нещастя - невідомі вандали в Києві псують машини на єврономерах.

Також Знай.ua писав, найбільш поширені відповіді на питання про евробляхи.