У Мережі з'явилися епічні фото з мітингу віруючих Української Православної Церкви Московського патріархату (УПЦ МП). У п'ятницю, 14 листопада, парафіяни УПЦ МП зібралися під будівлею Верховної Ради, щоб вимагати від уряду не втручатися в церковні справи – таким чином, вони також протестують проти отримання Україною Томосу про автокефалію. Нагадаємо, з позиції віруючих УПЦ МП, те, що відбувається – "церковний розкол". Що цікаво, на кадрах, приклонивши коліна, моляться не самі ситі священнослужителі, а звичайні люди, в більшості своїй – літні. Чи не означає це, що УПЦ МП намагається гребти руками жар парафіян?

Популярні новини зараз

"Лосини вп'ялися прямо туди": дружина Джастіна Бібера засвітила свій "чебурек"

Померла зірка серіалу "Клон" - боролася з онкологією 30 років: "Нехай Бог прийме з величезною кількістю світла"

У Польщі знайшли загиблого українця, який висів на дорожньому знаку: не витримав проблем з грошима і дружиною

Багатотонна фура відправила під воду понтонний міст: два села лишилися без жодного сполучення

Показати ще

Як раніше повідомляв наш портал, Філарет пояснив, чому Україні потрібен Томос. Той, хто служить ворогові – служить Дияволу.

Нагадаємо, що московські попи, а точніше – УПЦ МП, які все ніяк не можуть змиритися з наданням Україні Томосу про автокефалії, анонсували акцію протесту.

Раніше портал "Знай.иа" писав, що у Київ прибув представник Вселенського патріарха митрополит Гальський Еммануїл, який підготує Об'єднавчий собор.

Як повідомляв портал "Знай.иа", глава УПЦ Київського патріархату раптово заявив, що його архієреї з різних причин можуть відмовитися від прийняття вимог Вселенського Патріархату.