Правоохоронні органи не визнаються, які результати у справі про вбивство журналіста Павла Шеремета вони отримали в ході розслідування якоїсь "ниточки", про яку раніше заявляв генеральний прокурор України Юрій Луценко.

Слідство посилається на таємницю, тому у відповідях, які Генпрокуратура і Національна поліція дає журналістам, немає зовсім нічого. Як сказали в поліції: "Повідомляємо, що на даний момент у даній кримінальній справі проводяться слідчі та процесуальні дії, спрямовані на встановлення осіб, які вчинили даний злочин". Коротше, ніякої конкретики.

Примітно і те, що за повідомленням Генеральної прокурати, жодної людини в процесі розслідування не затримали і нікому не оголосили підозри.

Популярні новини зараз

На 101 році життя помер політик, який мав вплив на президента РФ: "Ти не правий"

Вєрка Сердючка несподівано здійснила мрію коміка Юрія Ткача: "Чекав цього 20 років"

Вагітна Осадча перетворилася на ніжну кішечку під шум моря: "Мій Юрочка"

"Моя бабуся Софія Ротару загинула у вересні": українка приголомшила зізнанням

Показати ще

Правоохоронці дуже зручно прикриваються у своєму небажанні що-небудь говорити таємницею слідства. Вони міркують про кримінальну відповідальність за розголошення даних оперативно-розшукових заходів, а прокуратура – обмеженням доступу до інформації.

До цього Луценка був більш впевнений у своїх висловлюваннях: "За останній місяць ми маємо одну ниточку, яка, можливо, приведе нас до відповіді в цьому питанні. Я тримаю це на своєму контролі. Йдуть дуже активні слідчі дії. Точка".

Нагадаємо, раніше наголошувалося, що президент України Петро Порошенко разом зі своєю дружиною привітали генерального прокурора з днем народження. Дійство відбувалося в дорогому столичному ресторані, що викликало шквал обурення в мережі. Люди висловлювали здивування, як можна без стесненияотдыхать під час воєнного стану.

Як повідомляв портал "Знай.uа": Порошенко анонсував значне розширення санкційного списку щодо російських політиків. Це торкнеться тих, хто яким-небудь чином протидіє Україні або забезпечує військову складову поставок в збройні сили Російської Федерації.

Також "Знай.uа" писав, що Луценко висловив впевненість у тому, що фінансові кошти Азарова повернуться в Україну. Він заявив, що всі виявлені активи колишнього чиновника арештовані, як в Україні, так і за кордоном.