У 2019 році студентам необхідно буде набрати мінімальні прохідні бали для вступу до ВНЗ - 150 і 130 балів відповідно, творчі конкурси будуть проходити до подачі вступних заяв, а терміни вступної кампанії скоротяться.

Міністерство освіти затвердило нові правила вступу до внз на 2019 рік.

Як і в цьому році, для вступу на бюджет можна буде подати максимум сім заяв на чотири спеціальності.

Серед нововведень - механізм першочергового зарахування в медичні і педагогічні вузи тих абітурієнтів, які готові після закінчення навчання працювати в селах.

Популярні новини зараз
Головні новини за 27 червня: "пробудження" Софії Ротару, атака на ТРЦ у Кременчуці та Цимбалюк у ролі "Холостяка" Лукашенко готується зрадити путіна у війні з Україною, загибель буде миттєвою: "Можна посадити в Херсонській області" Джо Байден допоможе закрити небо над Україною, хоч і з запізненням: що відомо про нові системи ППО NASAMS Фіналістка шоу "Холостяк" Яна Соломко втекла в росію і забула про війну: "Виявилося, ти наша ганьба"
Показати ще

Для абітурієнтів на спеціальності "Стоматологія", "Медицина" і "Педіатрія" встановлено мінімальний поріг для другого і третього конкурсного предмета 150 балів.

Пільги отримають всі учасники бойових дій.

Нагадаємо, доступ до Scopus отримали 135 освітніх закладів, доступ до Web of Science — 105, повідомляє прес-служба Міносвіти. Указ про розподіл підписок підписаний 8 листопада, пише Хвиля.

"Влітку ми оголосили відбір для вузів і наукових установ МОН другий цикл передоплати за кошти держбюджету у Scopus і Web of Science. Щоб отримати доступ, заклад повинен був відповідати ряду критеріїв. Загалом нам надійшло 148 заявок, з яких 13 — не від наших установ. З 135 заявок від установ МОН більше 100 отримали високі бали і право підключення відразу до обох баз. Для порівняння — у минулому році лише 29 установ отримали доступ і до Scopus, і в Web of Ѕсіепсе", — розповів генеральний директор директорату науки МОН Дмитро Чеберкус.

Раніше портал писав, що Кабмін придумав секретне "покращення", але українці все дізналися і оніміли від шоку.

Як повідомляв Знай.uа, нарахування субсидії: як платити за комуналку, поки чекаєте пільг.

Також Знай.uа писав, Україна дістала останній козир, в Кремлі неабияк намокли.