Субсидії в Україні
Субсидії в Україні

Влада оголосила війну отримувачам субсидії: хто постраждає першим

Міністерство фінансів України поновило верифікацію виплат громадянам соціальної допомоги. У міністерстві також додали, що подібні дії стали можливими лише завдяки внесеним змінам до Бюджетного кодексу, які й дозволили отримання персональних даних під час моніторингу одержувачів державної допомоги.

ЗНО 2019
ЗНО 2019

Нові правила вступу до вишів: які кола пекла доведеться пройти студентам в 2019

Популярні новини зараз

Настя Каменських перетворилася на Катю Осадчу і станцювала, як у 17 років: "У кожного чоловіка мікроінсульт"

8 березня та 1 травня скасують? У міністерстві ухвалили остаточне рішення

Учасники шоу "Холостячка" розкрили головну помилку першого сезону: так робили Рибак та Елларт

Дмитро Комаров зі "Світ навиворіт" розсекретив свою пристрасть, не згадавши про дружину: "Це ж цікавіше"

Показати ще

У 2019 році студентам необхідно буде набрати мінімальні прохідні бали для вступу у виші - 150 і 130 балів відповідно, творчі конкурси проходитимуть до подачі вступних заяв, а терміни вступної кампанії скоротяться.

Україна отримає два морських гіганта від США: екіпажі вже готуються

Вже в липні Україна отримає патрульні катери класу "Айленд", які пообіцяли надати США. Цю інформацію повідомив командувач ВМС України Ігор Воронченко в інтерв'ю DW.

Володимир Путін
Володимир Путін

Путіну доведеться вимолювати прощення у Європи: у 2019 на Україну чекає порятунок

Путін входить у свій 20-й рік президентства. У зв'язку з цим, один із спікерів російського парламенту заявив, що конституцію РФ час змінювати, щоб зняти обмеження на управління Кремлем. Напрошується прозорий висновок - Путін зупинятися не збирається. Росія вже стала ключовим гравцем на Близькому Сході. Вона готується до конфліктів за контроль над морськими шляхами в Арктиці, де тане лід.

Віктор Муженко
Віктор Муженко

Муженко розповів, як ЗСУ поступово відвойовують Донбас: б'ємо тільки у відповідь

Українські військові в Донбасі посилили контроль над деякими населених пунктів, не порушуючи при цьому досягнуті в Мінську домовленості. Про це повідомив керівник Генерального штабу Збройних сил України Віктор Муженко. Також, Муженко зазначив, що українські силовики чітко дотримуються взятих на себе зобов'язань в рамках Мінського процесу.