Попцлярний в Україні оператор мобільного зв'язку "Київстар" з нового року скасував старі тарифи. Замість них запропонують корисутвачам нові, які вони зможуть обрати в залежності від своїх потреб.

Про це повідомили на сайті компанії.


Представники "Київстар" запевнили, що більше платити користувачам не доведеться. Навпаки, в деяких застарілих тарифах людям доводилося викладати по 1,75 грн за хвилину розмови.

Так, з 15 січня по 15 лютого 2019 року припинить роботу 14 тарифних планів. Деякі з них були введені ще 8-10 років тому і зараз неактуальні.

"У деяких з цих тарифів відсутный безліміт для дзвінків у мережі "Київстар", немає нетарифікованих хвилин для дзвінків на номери інших операторів і абонентам доводиться платити до 1,75 грн за хвилину розмови. Деяким користувачам доводиться платити до 3 грн за 50 Мб мобільного інтернету. Тому абонентам цих тарифів запропоновано варіанти, де більше можливостей для спілкування на вигідних умовах", – пояснили в прес-службі компанії.

Популярні новини зараз

Скандальну Галину Третьякову за хамство можуть позбавити депутатського мандату

Медики б'ють на сполох – не вистачає ліжок та лікарів: в Раді викликали "на килим" Віктора Ляшка

Михайло Поплавський проміняв студенток на сарай з коровами: "тусив" усі вихідні

Мама Андрія Кузьменка пояснила, чому вимагає в ексучасників "Скрябіна" 150 тис. доларів: хочуть забрати все

Показати ще


До списку тарифів, які закриваються, потрапили: XXL, Базовий, Безлім + Київстар, Класичний, Комфорт, Ультра Комфорт, Вільний Київстар 35, Вільний смартфон, Бі29, 5 + 0 Новий !, Вільний Київстар, Комфорт+ і Київстар 3G онлайн 2017.

Нагадаємо, з січня 2019 року в Україні зростуть тарифи на телебачення. Провайдери масово піднімають вартість телекомунікаційних послуг. В різних регіонах будуть свої розцінки. Також дорожчим в новому році стане інтернет.

Як повідомляв раніше Знай.ua, на українців чекають зміни в усіх сферах життя. Що приготував уряд на 2019 рік.

Також Знай.ua писав, що майбутніх студентів чекають зміни в 2019 році під час вступу до ВНЗ.

Дивіться: Українці зможуть змінити мобільного оператора та зберегти старий номер