23 січня ще четверо політиків подали документи в ЦВК, щоб їх зареєстрували кандидатами у президенти України на виборах 31 березня.

Про це стало зрозуміло зі слів прес-секретаря ЦВК Костянтина Хівренко.

вибори в Україні
вибори в Україні

Документи подали лідер "Батьківщини" Юлія Тимошенко, депутат-мажоритарник Дмитро Добродомов, екс-спікер Верховної Ради Олександр Мороз та заступник голови партії ВО "Свобода", депутат Львівської облради Руслан Кошулинський.

Нагадаємо, Зеленський став жертвою нападок чергового диванного блогера

Політичні експерти висловлюють думку, що розслідування журналістів "Схем" – це лише початок і надалі Зеленского чекають нові викриття. А все це відбудеться тому, що він спочатку вибрав неправильний шлях. Однак сам кандидат у президенти відкритий для діалогу і показує це своїми діями.

Зеленський виправдовував свої дії, відразу дав зворотний зв'язок і пояснив всі запитання. Причому зробив він це спочатку за допомогою публікації в Instagram, а після ще й дав інтерв'ю, де пояснив всі питання.

Як раніше повідомляв "Знай.ua" Скільки коштує стати президентом: українців шокували цифрами

Президентські вибори коштують не менше п'яти мільйонів доларів. Верхня планка сягає сотень мільйонів. 

Хочеш стати президентом і навіть зібрав 2,5 мільйони гривень для реєстрації у Центрвиборчком? Справа за малим - вийти на рівень впізнаваності топових українських політиків. 

Випадкових людей у вищих ешелонах української політики немає. Ступінь впізнаваності, рейтинг, антирейтинг у всіх різний. Експерти, опитані LIGA.net, називають різні суми. 

Також Знай.ua" писав про те, що Вілкул подав документи в ЦВК для реєстрації кандидатом у Президенти: фото

Народний депутат Олександр Вілкул подав документи в Центральну виборчу комісію для реєстрації кандидатом у Президенти.

Напередодні, 20 грудня, опозиційні сили, представники трудових колективів, громадських організацій та профспілок провели масштабний об'єднавчий Форум «За мир і розвиток». Більше 5 тисяч учасників Форуму, які представляють мільйони українців по всій країні, взяли одностайне рішення про висунення Вілкула кандидатом в Президенти України.