Багатострождальних євробляхерів порадували черговими штрафними нововведеннями, які набувають чинності вже навесні цього року.

євробляхи
євробляхи

Про це пишуть ЗМІ з посиланням на прес-службу головного управління Державної фіскальної служби в Донецькій області.

У повідомленні йдеться, що з кінця травня поточного року штрафні санкції, що застосовуються до власників авто на єврономерах зростуть до 170 тис. гривень. Більше того, такі авто можуть при зафіксованих порушенях навіть конфіскувати.

євробляхи
євробляхи

У прес-службі додали, що санкції чекають не тільки власників, але і водіїв автомобілів на єврономерах.

"Звертаємо увагу, що законодавством встановлюється покарання не тільки для тих осіб, які ввезли автомобілі на єврономерах на території України, а й для тих, хто ними керує. До того ж, з кінця травня поточного року штрафні санкції, які будуть застосовуватися, зростуть до 170 тис. грн, а в окремих випадках передбачається можливість застосування конфіскації таких авто", - повідомили в ГФС.

євробляхи
євробляхи

Окрім того фіскальній службі підкреслюють, що закони про зміни до Податкового та Митного кодексів України в частині щодо оподаткування та розмитненні авто на єврономерах вже вступили в силу.

Нормами передбачається звільнення від відповідальності за порушення митних правил. Таке пом'якшення чекає на тих, хто ввіз автомобіль в період з 1 січня 2015 року до 24 листопада 2018 року, але до кінця травня 2019 року звернулася із митницю для легалізації транспортних засобів.

Нагадаємо,  за добу українські митники оформили рекордну кількість автомобілів з іноземною реєстрацією.

Про це повідомляє прес-центр Державної фіскальної служби України в Facebook.

Як повідомляв раніше Знай.ua,  легалізовані автомобілі з іноземною реєстрацією наносять репутаційний збиток компаніям, які досі співпрацюють з власниками таких авто. 

євробляхи
євробляхи

Також Знай.ua писав про те, що в Україні набули чинності нові правила розмитнення авто на іноземних номерах.