7 лютого ПриватБанк запустить обмін валют в мережі своїх платіжних терміналів — наразі в Україні нараховують 12 тисяч таких апаратів.

Валютообмінні операції здійснюватимуть у мережі платіжних терміналів банку, проте отримати готівку за обмін буде неможливо.

Про це розпоів член правління ПриватБанку Олексій Шабан в інтерв'ю одному з українських видань.

Популярні новини зараз

Шоколадка за 10 тисяч доларів: в АТБ стався курйозний випадок, дивитись всім

Українським пенсіонерам приготували "випробування" стажем: виплати світять тільки половині

Лежало кілька днів: в Києві поліцейські знайшли тіло без обличчя

"Це через мене": Тіна Кароль через 7 років видала правду про покійного чоловіка

Показати ще

Він уточнив, що обмін будуть проводити між трьома валютами — гривня, долар та євро. Та конвертуватимуть валюту безготівково. Тобто, вставивши в термінал купюру, клієнт зможе отримати гроші на свій гривневий або валютний рахунок, але не банкнотою.

Причому для обміну банкноти не потрібні, його можна здійснювати лише між своїми рахунками.

"Можна не вставляти купюру, можна вибрати в терміналі два своїх рахунки — валютний і гривневий — і за допомогою терміналу провести покупку або продаж валюти". Олексій Шабан

Все це можна буде робити з власними рахунками, перераховувати валюту третім особами не дозволять.

Нагадаємо, що ПриватБанк анонсував нову послугу українцям. Тепер замовити перевипуск банківської картки можна буде в мобільному додатку та інтернет-банкінгу, а отримати її клієнти зможуть, не відвідуючи відділення, а забрати картку просто в банкоматі. Про це повідомив член правління Приватбанку Олексій Шабан, - пише UBR.

"Клієнти банку зможуть отримати карту прямо в мобільний телефон, токенизувати її і починати платити. І тільки тоді, коли знадобиться пластикова карта — можна її замовити і отримати у відділенні банку", — сказав представник фінустанови.

Також, за словами Шабана, до кінця поточного року картки після замовлення в інтернеті можна буде забирати в банкоматах.

"Будучи клієнтом банку, можна буде отримати картку прямо в мобільний телефон, токенизировать її і починати платити. І тільки тоді, коли знадобиться пластикова карта - можна її замовити і отримати у відділенні пластик", - сказав він.

Як повідомляв раніше Знай.ua, у клієнтки ПриватБанку за борги відібрали останнє. Новий гучний скандал насторожив українців. 

Також Знай.ua писав, що українці скаржаться на нахабство ПриватБанку, який самовільно змінює кредитні ліміти та забирає з карток українців останнє.