Популярний український мобільний оператор lifecell ліквідує декількатарифних планів. За повідомленням оператора, "під ніж" піде одразу чотири пакети. 

Про це повідомили у прес-службі компанії.

Відключення абонентів від старих тарифних планів та переведення їх на нові відбудеться з 5 лютого.

Популярні новини зараз

Як посадити навесні червоний буряк на борщ – секрети хорошого врожаю

У Чорнобилі знайшли те, що в будь-яку секунду може "скосити" тисячі українців

У Львові з неволі викупили напівживого малюка, якого годували собачим кормом

Просто в лоб! У Львові маршрутка влетіла у легковик, водій загинув у муках

Показати ще

Абонентів цих мобільних пакетів переведуть на умови тарифного плану "Гаджет". Сплачені і нараховані за старим тарифом послуги збережуться у відповідності із строком їх дії. При цьому включно до 25 березня 2019 року, абоненти можуть самостійно вибрати і безкоштовно перейти на будь-який інший тарифний план lifecell, доступний для підключення.

Отже, абонентам Lifecell, які користуються старими тарифними планами, потрібно підібрати собі інший пакет послуг. Оператор прибере наступні тарифи:

• "3G Гаджет";
• "3G + Гаджет"; 
• "3G + Гаджет 2017";
• "life :) Online".


Нагадаємо, в кінці минулого ще один великий мобільний оператор Vodafone Україна також закрив у себе більше 60 старих тарифних планів. Півтора десятка пакетів ліквідував і Київстар, запропонувавши абонентам нові тарифи, хоча й вони не для декого не були вигідними. Як правило, абонентів переводять на більш дорогі пакети послуг, пояснюючи це тим, що пропонують клієнтам найбільш оптимальні варіанти, виходячи з їх попередніх потреб.

Нагадаємо, експерти спрогнозували подорожчання інтернету. Деякі оператори накрутять ціни на третину. Здорожчання варто очікувати до середини літа.

Як повідомляв портал Знай.ua, lifecell запропонував абонентам цікавий тарифний план, однак ціни мало кому сподобаються.

Також Знай.ua писав про те, що користувачі інтернету від "Укртелекому" масово скаржились на відсутність сигналу. 19 січня по всій Україні інтернет був відсутній, стався масовий збій.

Дивіться: Українцям пообіцяли інтернет в кожне село