Експерт-кінолог розповів, як поводити себе у разі, якщо вас атакує одна або зграя собак. У жодному разі не можна повертатися до тварин спиною і намагатися втекти.

Щоб не роздраувати собак остаточно - не слід кричати. Варто озброїтися чимось важким і постійно тримати тварин в полі зору. Такими рекомендаціями поділився кінолог Олексій Фомін, передає from-ua.

"Найголовніше - не почати кричати. Крик собаку починає збуджувати, вона від цього навіть отримує задоволення. Друге - в жодному разі не можна повертатися до зграї спиною. Завжди стійте до атакуючої собаки обличчям. Тому що в обличчя атакують тільки навчені собаки. Вулична собака завжди буде намагатися зайти зі спини, схопити за ногу ззаду, за руку. І третій важливий аспект - ні в якому разі не можна втікати. Потрібно завмерти і стояти на місці, руки притиснувши до себе", - розповів Фомін.

За словами експерта, якщо нападу не вдалося уникнути, то насамперед необхідно нейтралізувати ватажка зграї.

Популярні новини зараз
Надя Дорофєєва раптово звернулася до Вови Дантеса: офіціоз та сухі побажання Софія Ротару перервала тривале мовчання після обстрілу ТРЦ у Кременчуці: стримати сльози нереально Володимир Зеленський згадав загиблого друга з "Кварталу 95": "Дайте смердючої дешевої горілки" Надя Дорофєєва показала як розважається з новим обранцем, в Мережу попали фото: "Так швидко, після розлучення"
Показати ще

"Якщо собаки на вас вже біжать, потрібно якось нейтралізувати ватажка. Він буде бігти на вас першим. Потрібно схопити цегла, або щось важке, що є в руках, сумочку, телефон - це все не важливіше за здоров'я - і кинути в ватажка. При попаданні в цю собаку, вона розвернеться і втече. Собаки - це стадні тварини, тому інші побіжать за ним", - зазначив Фомін.

Він також стверджує, що тварини добре визначають силу людини по голосу, тому запал нападників собак може остудити загрозливий тембр.

Нагадаємо, під Харковом 4-річну дівчинку покусала бійцівська собака, її доправили в лікарню. Господиня собаки перебувала поруч.

Інцидент стався у понеділок, 28 січня в Дергачах, що на Харьківщині. За попередніми даними, дитина зробила різкий рух, на який відразу зреагувала тварина. Це також підтвердила поліція після того, як опитала свідків.