Українські заробітчанки розповіли про свої роботи закордоном та чому більше не можуть повернутися до рідної домівки.

За словами жінок, котрі тривалий час працюють закордоном - не можуть повернутися додому, бо там їх вже сприймають як гостей. Історії оприлюднив сайт politeka.net.

"Я вже тринадцять років в Італії. Додому їжджу тільки в серпні, коли у відпустку. Там син, онук. Але нудьгують вони за мною? Ми вже відвикли від сім'ї, і вони від нас теж. Сприймають, як гостей. Гроші беруть, як ніби так положено", - розповіла 48-річна Марія.

Жінка також розповіла, що у неї не складаються відносини з італійськими чоловіками, оскільки "усі нормальні вже одружені, а розведені не потрібні".

Популярні новини зараз

Син Софії Ротару Руслан Євдокименко показав нового члена родини: "Солоденький малюк"

Роман Свічкаренко пішов від "Холостячки" Злати Огнєвіч через дружину: "У мене всередині почуття"

Коли і навіщо українці знову переведуть годинник на "зимовий" час: західні регіони можуть постраждати

Штрафи 51 тисяча гривень і техогляд за новими правилами: за що можуть забрати авто і які перевірки потрібно пройти

Показати ще

Інша заробітчанка, 54-річна Наталя, поділилася своїми враженням та розповіла, що її дратує в місцевих чоловіків.

"А у мене чоловік - італієць. І ми з ним часто сваримося. Він все робить не так. Мене це бісить. Була вдома у дітей два тижні. Відчувала себе чужою і самотньою. Захотілося назад в Італію, де кожен день розмірений і передбачуваний: працюєш - отримуєш гроші. В Італії у мене якась стабільність. В Україні - постійне очікування кращого і відсутність грошей", - підкреслила жінка.

Історія третьої заробітчанки, 49-річної Анни, виявилася доволі сумною.

"Я перші десять років працювала в Італії, щоб побудувати будинок. Мріяла, що буде синові. А він одружився і пішов жити на квартиру. Чи не хоче жити в селі. А для чого мені такий великий будинок? Як його опалювати взимку? Може онукам хоча б буде", - уточнила вона.

Також Анна пояснила, чим відрізняються українці, які живуть за кордоном, і які туди не їздили.

"Наші люди хочуть, щоб все змінилося на краще, але самі ще не хочуть мінятися. Їм так комфортно. Щоб прийшов хтось і зробив все. Замість цього ми, заробітчанки, все самі собі напрацювали, важкою працею і безсонними ночами. З кожним роком повертатися все складніше", - додала Анна.

Нагадаємо, нещодавно Україна та Грузія ухвалили спільне рішення стосовно додаткових умов безвізового режиму. Тепер наші земляки можуть потрапити туди, маючи при собі внутрішній паспорт.

Як повідомляв "Знай.ua", в одному з польських міст заявили, що хочуть змінити стосунки зі Львовом, оскільки там прославляють Бандеру, що є "скандалом і провокацією".

Також "Знай.ua" писав, у Польщі українця викинули з вікна.