Українці завжди славилися своїми досягненнями, багато з яких зафіксовано як в Книзі рекордів України, так і в Книзі рекордів Гіннеса. Україна славиться своїми спортсменами, які завжди показують видатні результати, але іноді може здивувати і старше покоління, причому найнесподіванішим чином.

93-річна Надія Шаригін з Кам'янки-Бузької встановила рекорд України, причому ви ніколи не здогадаєтеся, що вона змогла зробити. Варто відзначити, що подібне не зможуть повторити більшість молодих дівчат, не кажучи вже про старше покоління.

Хочете вірте, хочете ні, але вона стала найгнучкішою бабусею України, виконавши поздовжній шпагат, про що повідомляє Львівський портал, посилаючись на інформацію з офіційної сторінки Національного реєстру рекордів в Facebook.

Популярні новини зараз

Гігантський кортеж Зеленського потрапив на відео та розлютив українців до чортиків: "Нормально великом їздить"

Акції Укртелекому арештовано: Ахметов в сказі

Зірка Кварталу 95 Кравець благає українців про допомогу, часу немає: "Трапилася біда"

У мережі з'явилися фото колишнього Насті Каменських: з дуже багатої родини і молодший за Потапа

Показати ще

У повідомленні сказано, що: "Надія Шаригіна з міста Кам'янка-Бузька відтепер офіційно визнана найгнучкішою бабусею України. Вона виконала поздовжній шпагат в 93 роки. Ще трохи і можна претендувати на місце в Книзі Рекордів Гіннеса, в якій зафіксовано виконання шпагату у віці 95 років".

Нагадаємо, раніше наголошувалося, що українці вирішили заробити на виготовленні документів. В інтернеті з'явилося оголошення, що документи можна купити навіть без передоплати і повністю розрахуватися вже безпосередньо при отриманні. Заповзятливі громадяни тепер роблять водійські посвідчення для поляків. Вони пропонують права будь-якої категорії - від А до С — з можливістю обміну через шість місяців.

Як повідомляв портал "Знай.uа": у січні цього року Україна повторно встановила рекорд у експорті яблук. Результат був поліпшений, оскільки на зовнішній ринок виїхали понад вісім тисяч тонн яблук. Варто також зауважити, що змінилася і географія поставок яблук з України – постачальники постійно намагаються оволодіти новими, більш дорогими і складними ринками збуту.

Також "Знай.uа" писав, що безкоштовна гра Fortnite стала найуспішнішою в цифровому магазині App Store і принесла розробникам 500 мільйонів доларів за останній рік.