Український журналіст Дмитро Гордон ризикує вже не вперше, спілкуючись із російськими ЗМІ. Приміром, він регулярно виходить в ефір найвідомішого своєю цинічною пропагандою каналу "Росія 1" – тільки для того, аби дати зрозуміти людям по той бік екрану: їм кажуть неправду путінські помічники.

Дмитро Гордон, український журналіст
Дмитро Гордон, український журналіст

Нещодавно він зважився дати інтерв'ю Юрію Дудю – саме цьому блогеру свого часу наговорив чимало "цікавого" Іван Дорн, після чого на батьківщині на нього почали поглядати скоса.

Іван Дорн
Іван Дорн

У коментарі Гордон відкрито назвав Росію агресором і пояснив: чекати на відновлення дружніх стосунків не варто, поки ворог не залишить у спокої території нашої суверенної держави. Він впевнений, що Путін вчинив злочин проти України, який сам потім виставив на загальний огляд.

Популярні новини зараз
Ірина Білик здала Таїсію Повалій та Ігоря Ліхуту з потрохами: "Радіє з того, що відбувається з нами тут" Софія Ротару перервала тривале мовчання після обстрілу ТРЦ у Кременчуці: стримати сльози нереально Після "патріарха" Кирила зорати сцену носом удостоїлася путінська співачка Валерія — тягне ближче до землі Наташа Корольова блиснула "п'ятою точкою" в дивній позі і без білизни: "Позитивні емоції"
Показати ще

Дмитро Гордон, український журналіст
Дмитро Гордон, український журналіст

"Це два різних народи, а білоруси – третій народ. І вони абсолютно різні. Українці, і росіяни, і білоруси – вони приречені на дружбу. Приречені. Просто, російське керівництво... Я зараз підшукую правильні слова, аби вас не підставити. Воно вчинило злочин. Злочин перед українським народом, і перед своїм народом теж, який буде страждати (страждає вже, і буде страждати далі), через те, що російська військова машина втрутилася в українські внутрішні справи. Через те, що Росія розв'язала війну в Україну, відняла територію...", - наголосив Гордон.

Дмитро Гордон, український журналіст
Дмитро Гордон, український журналіст

На думку Гордона, загострена реакція українців на деяких росіян пов'язана саме з російською агресією. За його словами, для нормалізації відносин РФ має повернути Україні Крим та Донбас, а також принести публічні вибачення за розв'язання війни та розвал української економіки.

Дмитро Гордон, український журналіст
Дмитро Гордон, український журналіст

"Коли Росія покається та піде з українських територій – хай буде дружба, мир, і все інше", - підсумував журналіст.

Дивіться: Гордон у Дудя

Нагадаємо, Данилко назвав свого фаворита на виборах президента.

Як повідомляв портал "Знай.ua", Дудь показав своє справжнє ставлення до України. Також "Знай.ua" писав, що Гордон розповів у Дудя про Путіна, Порошенка та ставлення до Росії.