Полковник запасу і військовий експерт Олег Жданов оцінив, наскільки в найближчій перспективі ймовірно військове напад Росії на Україну і зможе українська армія відбити удар, про який напередодні виборів говорять багато політики. Полковник вважає "бюджетом проїдання" бюджету Збройних сил України.

Жданов нагадав, що з середини 2015 року стан угруповання збройних сил РФ близько кордонів України практично не змінилося – її чисельність коливається від 80 до 85 тисяч осіб. За його словами, за п'ять років існування цього угруповання Росія змогла сформувати одну 150-ї мотострілецької дивізії і оперативний штаб 20-ї польової армії.

"Подальших накопичень Росією оперативних і стратегічних запасів для проведення масштабної наступальної операції на сьогоднішній день не фіксується. Є проблеми з укомплектованістю особовим складом частин та підрозділів ЗС РФ, що дає підстави зробити висновок про неготовність РФ до рішучих воєнних дій проти України", – пояснив експерт.

Жданов пояснив, що якщо РФ на наших кордонах почне наступати або робити провокації, то буде повний пакет санкцій ООН щодо країни, яка розв'язала війну на європейському континенті.

Популярні новини зараз
Молодий бойфренд Ані Лорак Єгор Гліб кинув її через гроші, менеджер Кіркорова злив усе: "Не потрібна йому, як жінка" Ціни на гречку досягли сезонного мінімуму: які цінники на полицях магазинів Головне за 2 жовтня: неправильні платіжки за газ, виправдання Потапа, вступ України до НАТО та нова комуналка Микола Тищенко спробував розмінувати авто палицею, українці попадали від сміху: "УБД забезпечено, Тор Лякливий"
Показати ще

"Військове положення вводилося в Україні з метою перенесення виборів. І тільки збіг обставин і вплив західних партнерів не дали можливість здійснити цю мету", – додав Жданов.

Також експерт розповів про готовність української армії відображати відкриту агресію РФ.

"Це – мінімальна сума, яка необхідна для утримання армії. Питання модернізації повинен розглядатися в рамках окремої державної програми. Але для цього треба створити модель Збройних сил України, яку ми хочемо мати".

Нагадаємо, Путін готується до масштабного удару. Україну може чекати несподіваний удар.

Як повідомляв Знай. ua, українці зірвали показ пропагандистського фільму Путіна Т-34 в США. Задавити цей викидень пропагандистського "мистецтва" у прокаті - справа честі.

Знай. ua писав, що путінський відморозок розповів, як вбивав українців.