Серіал "Кріпосна", який нещодавно почали транслювати на українському телебачення б'є всі рейтинги. Це і не дивно, так як до прем'єри сорока восьми серійного серіалу, його досить багато популяризували. Цікаво те, що основною локацією для фільму був Тернопіль, а саме Вишневецький палац.

Серіал розповідає про дівчину Катерину, яка щойно стала повнолітньою. Дівчина дуже добре вихована, харизматична, культурна, красива. Якщо зняти з неї всю одежу, які носять кріпаки і переодягнути, то вона буде виглядати як панночка благородних кровей. 

Її життя перетвориться на жах. Катерині потрібно буде пережити втрату близьких і рідних, вижити "в руках" жінки, яка хоче її вбити, а також перемогти злодія, який її постійно переслідує і ще багато чого їй доведеться пережити і не зламатися. Але що чекає її в кінці цього шляху?

У серіалі знімалися досить відомі українські актори - Олексій Яровенко, Станіслав Боклан, Катерина Ковальчук, Михайло Гаврилов, Ольга Сумська, Марк Дробот, Леся Журавська, Фатіма Горбенко, Наталія Денисенко та багато інших вже відомих зірок або тільки висхідних.

Популярні новини зараз

8-річна дружина віддала Богу душу після першої шлюбної ночі з 40-річним чоловіком

Колишня Балана перетворилася на Тіну Кароль і залишила інтригуюче послання

Галкін впав до ніг спокусливої білявки, забувши про Пугачову - "Повірте..."

Залишились без супутникового та кабельного - люди масово прощаються з телебаченням

Показати ще

Нагадаємо, український серіал про підлітків "Школа" викликав неоднозначні емоції у публіки. Багато людей говорили, що у дівчаток з серіалу дуже короткі спідниці. І це неприпустимо для дітей. Хтось взагалі сказав, що режисери погано попрацювали і серіал їм не сподобався. До речі, негативних коментарів було більше. Тим не менш серіал "Школа" бив всі рейтинги.

Як раніше повідомляв Знай.иа, Вікторія Бекхем показав фотографію з чоловіком і дітьми. Також вона розповіла, що діти вже підросли, але злазити з шиї-годувальниці батька не збираються. Відомо, що у пари четверо дітей.

  Знай.иа писав, у Львові на карантин пішло багато шкіл через високий рівень захворюваності на грип та ГРВІ. Навчання призупинено до четвертого березня. Відомо, що в класах відсутні більше двадцяти відсотків учнів.