З квітня багатодітні родини в Україні, які мають троє та більше дітей, отримають додаткову грошову допомогу від держави.

Віповідне рішення ухвалив кабінет міністрів України у середу, 13 березня.

гроші

Українцям слід чекати додаткових виплат для багатодітних сімей від 1 квітня. Тоді допомога на дитину становитиме 1700 грн.

Як заявив міністр соціальної політики Андрій Рева, так уряд збирається реалізувати нову ініціативу глави держави про допомогу дітям у багатодітних сім'ях. За словами Реви, виплати проводитимуться на кожну дитину віком до 6 років "з метою поліпшення матеріального становища, створення належних умов".

Популярні новини зараз

Центр Львова усіяний мертвими тілами, городяни нажахані: "Вже не вперше"

Писанка схудла на 42 кілограми і не збирається зупинятися, секрет дуже простий: "Прекрасний спосіб..."

На вулицях Львова розцвіла "квітка смерті" - страшно прекрасна

Як виглядає 73-річна Софія Ротару в день народження сьогодні та 50 років тому

Показати ще

"Кожна багатодітна сім`я отримає на третю, четверту, п'яту і наступних дітей до 6 років щомісячну допомогу в розмірі прожиткового мінімуму", – сказав він та запропонував, щоб від 1 квітня допомога на кожну дитину становитила 1626 грн на місяць, від 1 липня - 1699 грн, від 1 грудня - 1779 грн.

Коштів до кінця 2019 року на реалізацію даного проекту уряд виділить 2,4 мільярди гривень. 

Своєю чергою, прем'єр-міністр Володимир Гройсман запропонував встановити з 1 квітня розмір допомоги в 1700 грн на кожну дитину і не змінювати його до кінця року. Міністри підтримали це рішення також.

Примітно, що це вже не перша ініціатива президента Петра Порошенка перед виборами у сфері соцполітики, але ж ця сфера не є компетенцією глави держави, він у першу чергу повинен займатися обороною держави та міжнародною політикою.

Нагадаємо, напередодні виборів президент Порошенко виступив з ініціативою роздати пенсінерам разово 2400 грн. Половину коштів громадяни отримають до виборів у березні, іншу частину - у квітні.

Як повідомляв портал Знай.ua, держава виділить українцям з маленькими дітьми 1700 грн на місяць для часткового покриття витрат на няню. 

Також Знай.ua писав про те, що українцям показали повний список соцвиплат на дітей у 2019 році.

Дивіться: Як родичі стати офіційною нянею, а родині отримувати за це кошти від держави