Журналіст Аркадій Бабченко не став сумувати за артисткою Юлією Началовою, яка яскраво підтримувала російський режим.

Про це він зазначив на своїй сторінці у Facebook.

Зокрема, Бабченко відзначив, що Началова часто виступала в окупованому Росією Донецьку з концертом.

Вы наверняка думаете, что я - циничная бесчувственная скотина. Нет. Это не так. Я и сам хочу поскорбеть. Ну как же. Эта...

Geplaatst door Аркадий Бабченко op Zondag 17 maart 2019

Журналіст зазначив, що спочатку йому стало сумно через смерть знаменитої співачки. Він припустив, що Юлія Началова посміхалася президенту Росії Путіну не з доброї волі.

Проте пізніше він отримав фото, де співачка виступає та вихваляє бойовиків "ДНР".

"Злі безсердечні люди зі словами" Аркан, ти таке любиш "надіслали цю фотографію. Юлія Началова. На концерті в "ДНР". В минулому році. На запрошення керівництва республіки. На підтримку скреп, величі і окупації. І скорботу як рукою зняло чота. Доброго ранок", – підсумував Аркадій Бабченко.

Варто відзначити, що Юлія Началова пішла з життя 16 березня, перед цим знаменитість потрапила в лікарню із загостренням хвороби. Лікарям навіть довелося ввести дівчину в штучну кому. Причиною смерті Началова медики офіційно назвали гостру серцеву недостатність, що виникла в результаті ампутації ноги жінки.

Варто відзначити, що Началова співала на концерті до дня захисту дітей в окупованому Донецьку 2 червня 2018 року. Окрім неї, виступали російський гурт "Прем'єр-міністр" і екс-солістка гурту "Тату" Олена Катіна.

Началова, тоді розповідала, що в окупованому Донецьку особлива атмосфера.

"Можу сказати вашому місту багато компліментів. Воно чудове! У вас дуже багато позитивних і добрих людей. Отримую колосальне задоволення, перебуваючи в Донецьку", – заявляла російська виконавиця.

За свої виступи на окупованих територіях Началова потрапила до бази українського сайту "Миротворець". Там їй закидають свідоме порушення державного кордону України з метою проникнення на окуповану російсько-терористичними бандформуваннями територію на Донбасі, співпрацю з проросійськими терористичними організаціями та участь у пропагандистських заходах Росії.

Нагадаємо, у трагічних смертях зірок знайшли містичну закономірність.

Як повідомляв "Знай.ua", з'явилися нові подробиці смерті Началової.

Також "Знай.ua" писав, що відомий журналіст помер через байдужість лікарів.

Від чого померла Юлія Началова?