Українців обурила інформація про те, що глава "Укрпошти" отримує заробітну плату в сотні разів більшу, ніж його звичайний рядовий співробітник. Своє обурення висловив і юрист Михайло Шнайдер в соціальній мережі Фейсбук. Він опублікував гнівний пост в бік керівництва "Укрпошти":

"Кілька днів тому керівництво "Укрпошти" з гордістю заявив, що з 1 квітня 2019 року на цілих 6 відсотків підвищує зарплати листоношам і начальникам сільських відділень. Хоча підвищення торкнеться не всіх. а тільки тих, у кого посадовий оклад менше мінімальної зарплати..." - повідомляє Михайло.

тобто, тепер заробітна плата буде складати не 2000 грн, а 2120 грн. Що ж, істотна зміна ситуації.

Несколько дней назад руководство "Укрпочты" с гордостью заявило, что с 1 апреля 2019 года НА ЦЕЛЫХ 6 ПРОЦЕНТОВ повышает...

Geplaatst door Mihail Shnayder op Zondag 17 maart 2019

Популярні новини зараз

Щасливий татусь показав, як потрібно зустрічати дружину з пологового: червона доріжка, оркестр і кортеж зі свинкою Пеппою

Молода українка померла під час пологів на руках у байдужих лікарів: маля ніколи не поцілує маму

Перероблена пацанка Покрищук налякала чоловіків "біцухою": "Не туди вставили"

Головне за ніч: Мірзоян показав нову жінку, Дан Балан влаштував Кароль скандал, на Укрпошті відмовилися від рідної мови і кицька Лободи

Показати ще

Михайло повідомляє, що зарплата голови "Укрпошти" - Ігоря Юхимовича Смілянського - становить 856 тисяч 290 гривень на місяць.

"Правда Вражає? Між ними не просто Прірва. Між ними справжня Безодня. І з кожним Днем я все більше і більше переконуюся в Правдивості слів Віктора Гюго – Рай багатих дійсно створений з пекла Бідних..." - йдеться в пості.

Українці відразу почали висловлювати своє обурення цією ситуацією:

"Зарплати цих чиновників у злиденній країні повинні бути предметом кримінального розслідування", "Вперше чую, що державні зарплати менше мінімалки. У приватному секторі то це повсюдно .... і цим бідним людям влада скасувала субсидії", "Совок не изчез. Всі жирні шматочки отримує верхівка.", "Геноцид - знищення Українців починаючи з 90х".

Ігор Смілянський

Варто відзначити, що Ігор Смілянський народився в Одесі і за фахом - бухгалтер-аудитор (освіту здобув у США). Руководителем Укрпошти був призначений у квітні 2016 року, а 17 серпня 2018 року Міністерство інфраструктури підписав трирічний контракт зі Смілянським.

Нагадаємо, що в Ощадбанку розповіли, як отримати субсидію позачергово.

Також, Знай.иа повідомляв, що голодного сироту кинуть за ґрати замість корупціонерів.