В Україні 40% громадян досі не підписали декларацію з лікарем, а це значить, що рішення Моз про припинення повного фінансування пацієнтів з 1 квітня можуть відстрочити.

Цю інформацію повідомила президент "Фонду допомоги онкохворим дітям" Валентина Маркевич.

"У нас на сьогоднішній день питання по деклараціям не вирішене. Багато українців не хочуть підписувати декларацію з лікарем через те, що це їм не підходить територіально. Громадяни просто не проживають за зареєстрованим місцем проживання. Друга причина, що люди проживають в одному місці, а лікар, з яким хотіли укласти декларацію, працює в іншому. Частина українців просто не довіряє лікарям. В результаті на сьогоднішній день підписано близько 40% декларацій. 60% українців, що підписали декларацію, просто були змушені це зробити. В іншому випадку їх дітей не вакцинували б і відмовили їм у медичній допомозі". Валентина Маркевич

Крім того, вона підкреслила, що більшість переселенців не можуть підписати декларацію, так як вони прописані за однією адресою, а проживають за іншою.

Популярні новини зараз

Ольга Сумська розкрила секрет сімейного щастя з Борисюком: "Вип'ємо?"

Дружина Дзідзьо розкрила правду про стосунки чоловіка з кумою Цибульською: "Це образливо"

Молода Українка загинула на заробітках в Чехії, гарувала заради сина: "Давидчик більше не обійме маму"

Дівчина з найбільшими сідницями засунула пляшку в труси, ледь не тріснули

Показати ще

"У підсумку, з 1 квітня українців, що не уклали декларацію з лікарем, не будуть обслуговувати. Хоча ми за Конституцією і так повинні отримувати первинну медичну допомогу безкоштовно. Якщо українцям будуть відмовляти в медичній допомозі, то введення цієї норми буде перенесено на більш тривалий термін". Валентина Маркевич

Медик зазначила, що потрібно чекати виборів, щоб цю норму скасували.

"На сьогоднішній день влада, впроваджуючи медреформу у нинішньому вигляді, просто знищує українців". Валентина Маркевич

Нагадаємо, Уляна Супрун розповіла про те, з якими ліками краще не змішувати алкоголь. свою посаду вона опублікувала в Facebook.

Також, як повідомляв "Знай.uа", медреформа Супрун вигнала медиків з лікарень.

Крім того, "Знай.uа" писав про те, що звільнення України від представників нинішньої влади розпочнеться з вигнання тимчасово виконуючою обов'язки глави Міністерства охорони здоров'я Уляни Супрун.