У анексованому Росією Криму стався новий інцидент із арештом - стало відомо про затримання скандального екс-президента півострову Юрія Мєшкова.

ФСБ
ФСБ

Про це повідомляє "Крим.Реалії".

У повідомленні йдеться, що підконтрольний РФ Центральний районний суд Сімферополя заарештував на дві доби екс-президента Криму Юрія Мєшкова за "опір співробітникам поліції".

"Мєшкову дали дві доби арешту за неповагу до поліцейського, з них дві години йому зарахують, коли його затримали 18 числа", - розповів отаман "Кримського козацтва" Сергій Акімов.

Варто додати, що російські силовики затримали Мєшкова 18 березня за заявою невідомої особи, яка заявила, що екс-президент Криму нібито перебуває в стані наркотичного сп'яніння. За словами Мєшкова, пізніше його доставили на огляд, але слідів алкогольного або наркотичного сп'яніння так і не виявили.

Мотивація арешту зовсім у іншому, стверджують наближені до Мєшкова. У кінці лютого він розкритикував окупаційну владу за "зраду" Росії під час анексії півострова.

"Влада Криму займала, м'яко кажучи, двозначну позицію під час подій лютого-березня 2014 року. І якщо одна частина кримської верхівки в особі Константинова, Іоффе, Фікса й інших боягузливо вичікувала, то інша її частина — Аксьонов, Цеков і Ковітіді — виступила по відношенню до жителів Криму як відверті зрадники", — заявив Мєшков.

За словами оточення колишнього глави Криму, у Мєшкова є усі шанси розділити долю репресованого українського режисера Олега Сєнцова.

Олег Сенцов
Олег Сенцов

Нагадаємо, судилище у так званому Кримському суді над українцями навряд чи можна назвати хоча б частково законним, про що яскраво свідчать останні перипетії у справі.

Популярні новини зараз
Перевірте трудову: пенсіонерам доплатять за роки стажу Запоріжжя без права на безкоштовний проїзд: депутати міськради ухвалили жорстке рішення Українцям почнуть блокувати банківські картки з 30 червня Платять по 12 000 гривень: українці можуть отримати допомогу
Показати ще

суд
суд

Фігуранти "справи українських диверсантів" Володимир Дудка та Олексій Бессарабов закінчили представляти "суду" свої заяви про фальсифікації слідства.

Як повідомляв раніше Знай.ua, моніторингова місія ООН з прав людини в Україні за час після незаконної анексії Криму Росією зафіксувала 42 випадки насильницького зникнення людей.

Також Знай.ua писав про те, що російські силовики оточили будинок Мусліма Алієва, фігуранта "справи Хізб ут-Тахрір", у селі Верхня Кутузовка (під Алуштою).