Небанківські фінансові установи та оператори поштового зв'язку тепер будуть контролюватися Національним банком.

Цю інформацію повідомили в прес-службі НБУ.

Така зміна відбулася у зв'язку з потенційною загрозою національним інтересам.

НБУ
НБУ

"Національний банк з метою невідкладного реагування на наявні і потенційні загрози національним інтересам і національній безпеці і територіальній цілісності України вдосконалив механізм реалізації санкцій". йдеться в повідомленні

Популярні новини зараз

Тіна Кароль зачарувала розтяжкою на старовинних скелях: грайливо закинула ніжку

Потап з голим торсом вразив схожістю з Брюсом Віллісом: "С*ксуальний"

Леся Нікітюк зустрілася з найдорожчим чоловіком у житті й не стримала емоцій: "Ого який"

Марічка Падалко повідомила про поповнення в родині: забрала останнього

Показати ще

НБУ
НБУ

НБУ необхідно буде надати наступну інформацію:

  • відмови у проведенні валютно-обмінних операцій особам, зазначеним у санкційних списках, до яких застосовані санкції "блокування активів" або "зупинення фінансових операцій";
  • відмови у здійсненні переказу коштів без відкриття рахунків за дорученням або на користь осіб, зазначених у санкційних списках.

Зазначені зміни затверджені Постановою Правління Національного банку україни від 28 березня 2019 року. Документ набуде чинності з 30 березня 2019 року.

НБУ
НБУ

Нагадаємо, що всі поштові оператори, які отримали ліцензію НБУ на переказ коштів, відтепер перебуватимуть під найсуворішим контролем банку. Кожен з них буде зобов'язаний вести окремий облік коштів, які приймає від людей, якщо ті надалі перенаправляються третім особам, говориться в проекті постанови Нацбанку, який був опублікований на сайті відомства. Згідно з порядком прийняття подібних рішень в організації, через місяць проект буде розглянуто Правлінням, і якщо буде схвалений на наступний же день після розгляду набуде чинності.

Як раніше повідомляв "Знай.uа", Закредитували і "привітали": спантеличені клієнти "подарунками" Приватбанку - навіть не запитали.

Також "Знай.uа" писав про те, що ПриватБанк самовільно знімає гроші з карток: обурені українці вимагають пояснень.