Пішов з життя голова української громади Угорщини Юрій Кравченко.

Про це на своїй сторінці в twitter повідомив глава МЗС України Павло Клімкін.

Міністр відзначив, що смерть Кравченка стала великою втратою для всіх українців.

"Це велика втрата для всіх українців. Сумуємо і молимося з сім'єю і всім світом. Вічна пам'ять!", - написав він.

Популярні новини зараз

Сергію Притулі стало нудно в Києві: впав, отямився, Львів

У МОЗ назвали умови, за яких школярів відправлять на дистанційне навчання

Анна Богдан пішла війною на Юлю "Зайку" після фальшивого весілля: "Казала, що Міша сумний зі мною"

Ксенія Мішина показала, як переживає розрив з Олександром Еллертом: "Викликає страх"

Показати ще

Варто відзначити, що глава общинни всебічно відстоював права місцевих жителів з числа вихідців з України. Крім того під час дипломатичного конфлікту між Україною та Угорщиною він розповідав правду про реальну ситуацію з правами членів общини.

Варто нагадати, що у понеділок, 25 березня, в Харкові у віці 66 років помер відомий український політолог Валерій Дудко.

Жінка поділилася трагічними подробицями сотанніх років життя Дудка - як виявилося, померлий багато років страждав від цукрового діабету.

"Відійшов у вічність відомий харківський політолог Валерій Дудко – сильна особистість і людина з активною проукраїнською позицією. Спочивайте з Богом, Валерію Володимировичу! Вічна пам'ять!" – зазначила вона.

Колега Дудка додала, що через ускладнення від цукрового діабету в березні 2017 року Дудко переніс ампутацію ноги. Крім того, на фоні хвороби в пацієнта розвинулася гангрена.

Нагадаємо, факт, що нещодавно сплив при перевірці виборчих списків у Києві та Харкові, за лічені години набув вибухового резонансу у різних містах України. Як виявилося, на кількох адресах було зареєстровано по кілька сотень потенційних виборців.

Як повідомляв "Знай.ua", учасник бойових дій на Донбасі Сергій Доля кілька років чекав виділення власного житла у Запоріжжі від влади. І нарешті йому виділили кімнату, однак лише після його активних дій.

Також "Знай.ua" писав, що із наближенням дати виборів розкривається усе більше схем масштабних фальсифікацій, які здатні суттєво вплинути на реальні результати волевиявлення українців.

Гриценко має шанси потрапити до другого туру - Томенко