Вибори президента України можуть вплинути на курс валют. Курс гривні можуть спробувати розгойдати штучно після оголошення результатів президентських виборів.

Про це заявив керівник аналітичного відділу Forex Club Андрій Шевчишин.

"Вважаємо, що НБУ буде намагатися збити спекулятивний прес на гривню. В цілому очікуємо коливання в широкому діапазоні 27-28,5 гривень за долар", - розповів Андрій Шевчишин.

обмін валют
обмін валют

Коливання курсу валют в Україні будуть пов'язані зі спекулятивними атаками та невизначеністю щодо політичної стабільності та зовнішньої економічної підтримки в період високих виплат за зовнішніми зобов'язаннями.

Популярні новини зараз
Хоробрі іранські жінки поставили на вуха всю країну: режим палає, заворушення охопили міста Олексій Данилов пояснив, чому оточення путіна вже готове до повалення Правда про російську "могилізацію" та напрям наступу: Олег Жданов розповів про замисли путіна Більше не треба стояти у чергах та запасатися: сіль знизилася в ціні, скільки коштує кілограм
Показати ще

З огляду на результати першого туру президентських виборів і великого розриву між Зеленським і Порошенко, у другому турі висока ймовірність перемоги Зеленського. За словами експерта, у такому випадку основні погляди міжнародних інвесторів і бізнесу будуть спрямовані на команду нового президента, зокрема, перші кроки й укази.

подорожчання долара
подорожчання долара

"Можливості залучення коштів через відкриті ринки єврооблігації, ОВДП — можуть погіршитися. У свою чергу МВФ також постарається оцінити перспективи співпраці з Україною, враховуючи не тільки зміну президента, але і зрив обов'язкових умов для травневого траншу. У підсумку, високі зовнішні виплати можуть супроводжуватися труднощами з залученням нових фінансових ресурсів. У разі реалізації задекларованих раніше активних реформ інтерес інвесторів до України може відновитися", - резюмував Шевчишин.

Зазначимо, що Україна вступає в смугу, коли саме новини української політики будуть чинити сильний і істотний вплив на курсоутворення в країні, і тривати це може не один тиждень.

Нагадаємо, що "По-новому" не вийшло: Яніна Соколова розповіла, як українці на виборах показали середній палець системі.

Раніше "Знай.uа" повідомляв, що Портников передрік Україні безпросвітну кризу при будь-якому розкладі другого туру.

Також "Знай.uа" писав, вибори в Україні змусили "ворушитися" Лукашенка та Путіна.