Епідемія небезпечної недуги в Україні набирає обертів. Не дивлячись на всі зусилля медиків, кір все ще продовжує вкладати на лікарняні ліжка українців.

У минулому році було зафіксовано 53 тисячі випадків захворювання на кір. А з початку 2019 року недугу перенесли 37 тисяч українців, - повідомили в МОЗ.

До того, ж хворіють навіть раніше вакциновані. Серед хворих найбільше дітей.

профілактика

Популярні новини зараз
Реформи і прозорість: експерт розповів, чого вимагають США від України за свою допомогу Пенсіонерам дадуть знижку на продукти 20%: що потрібно взяти в магазин Доїхати на роботу і назад – вже не по кишені: проїзд у маршрутках дорожчає Українцям вказали на два обов'язкові платежі, які не можна ігнорувати
Показати ще

Лікарі наполягають на вакцинації, хоча щеплення не дають гарантії повної захищеності. Тому медики радять додатково зробити аналіз на виявлення антитіл.

щеплення

Відзначаються множинні випадки, коли дитяча хвороба вражає тих, хто зробив щеплення або вже хворів на кір.

лабораторія, дослідження

Вірус кору має модифікований характер.

Влада знає про це. Але некомпетентність керівництва МОЗ, як бачимо, не дозволяє подолати епідемію.

Зараз фахівці вивчають, чи не був модифікований вірус штучним шляхом.

кір, висипання

Втім, на сьогодні вакцинація залишається єдиним способом хоч якость стримати агресивний вірус та зупинити епідемію. Як повідомлялося, Україна опинилась на верхівці рейтингу захворюваності на кір серед європейських країн.

Нагадаємо, за тиждень в Україні тричі відбувалися спалахи гострої кишкової інфекції. Перший спалах стався в школі міста Дніпро. Інша – у дитячому садку під Одесою, а третя – у Тернополі.

Як повідомляв портал Знай.ua, дієта з високим вмістом цільнозернових продуктів, висівок і злакових волокон знижує риск виникнення раку печінки.

Також Знай.ua писав про те, що американські медики в п'яти штатах країни зафіксували епідемію кишкової інфекції, джерело якої поки що не вдалося встановити.

Дивіться: Хто така керівниця МОЗ та що вона робить в Україні з медициною