З початку 2019 року багато українців змінили вид пенсійних виплат на інші в органах Пенсійного фонду України.

Про це пише "Факти".

В Україні пенсії призначаються різним категоріям населення: після виходу на заслужений відпочинок за віком, стажем, також виплати призначаються поінвалідності чи у випадку втрати годувальника.

Тому українці можуть змінити один вид виплат на інший- більш вигідний.

пенсіонерка

Популярні новини зараз

Панянка чи все ж "пацанка"? Донька Ольги Фреймут Злата Мітчелл носить такі короткі спідниці, що навіть мама в молодості не наважувалася

Українку вбили в Польщі дорогою на роботу: труп пролежав всю ніч, дочка в паніці

В Індії жінка народила малюка з 4 руками і ногами - сплелися з близнюком в животі

Учасниця "Міс Всесвіт" Анна Неплях злила інтимні кадри, гідні Playboy: екстремальне міні та відверте декольте

Показати ще

"Згідно ст. 10 Закону України № 1058-IV від 09.07.2003 Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування" особі, яка має право на різні види пенсій (за віком, по інвалідності, за нагоди втрати годувальника), призначається один із цих видів пенсії за його вибору. При цьому власним бажанням можна змінити вид пенсії. Для того, щоб з'ясувати доцільність переходу з одного виду пенсії на інший, потрібно звернутися в управління Пенсійного фонду України, що виплачує пенсію" - йдеться в повідомленні відомства.

Щоб здійнити перехід з одного виду на інший, необхідно звернутися до органів Пенсійного фонду та подати заяву з необхідними документами, які підтверджують можливість отримання пенсії. Нарахування пенсій здійснять з дня подання заяви.

українці

Таким чином, при зміні виду пенсії за бажанням громадянина можуть врахувати зарплату за періоди страхового стажу, зазначені в ч. 1 ст. 40 Закону.

гроші

"Якщо особа після призначення пенсії по інвалідності продовжувала працювати та отримала не менше 24 місяців страхового стажу після призначення (перерахунку) пенсії незалежно від перерв у роботі, при переведенні вперше з пенсії за інвалідності на пенсію за віком застосовується показник середньої заробітної плати за три попередніх роки", - уточнюють представники Пенсійного фонду.

Нагадаємо, новий закон про прописку не залишить українцям вибору.

Як повідомляв портал Знай.ua, українцям пояснили, як отримати субсидію влітку та хто моде претендувати.

Також Знай.ua писав про те, що українцям нагадали, що з 1 травня вони будуть платити більше за блакитне паливо. Хоча в уряді на цей рахунок інші плани.