Українським автомобілістам варто бути обережніше - адже автошахраї, яких зараз стало аж надто багато, полюють за довірливими водіями на кожному кроці.
Так, в Україні розгорнула діяльність злочинна група, яка нібито продавала автомобілі та сільськогосподарську техніку. Природно, такого товару не існувало, і вже близько двохсот українців залишилися без семи мільйони гривень.

Як повідомляють у прокуратурі Києва, угруповання діяло на території столиці, Запорізькій та Миколаївської областей. Керувала групою, яку входило близько десяти чоловік, 33-річна уродженка Миколаївської області. Зловмисники знаходили клієнтів через інтернет, пропонуючи техніку за низькими цінами.

Автшахраї в Україні

"Потенційних клієнтів, які приходили в офіс, менеджери схиляли до укладення договору купівлі-продажу транспортного засобу з обов'язковою передоплатою в від 30 до 50% від його вартості. Отримавши гроші, клієнтів на приводами відволікали, і давали на підпис договір, не має відношення до угоді. Лише згодом, ознайомившись з документами, постраждалі дізнавалися, що оплатили тільки послуги компанії або взяли у них кредит на до 600 тис. гривень", повідомляють у столичній прокуратурі. Таким чином з жовтня 2017 квітень 2019 учасники злочинної групи обдурили не менше 200 громадян і заволоділи їх засобами на суму 7 млн гривень.

Нагадаємо, достатньо лише смартфону: шахраї запустили "аферу по-українськи", жертвою може стати кожен.

Популярні новини зараз

Студенти підняли бунт через примусову вакцинацію: погрожують відрахувати й виселити з гуртожитків

Ексчоловік Ані Лорак Мурат Налчаджіоглу одружується, поки колишня святкує 7 річницю: як виглядає його наречена

Учасник шоу "Холостячка" вирішив завоювати серце Злати Огневич діамантом зі скла: "Я, м'яко кажучи, о*уїв"

Після скандалу в Києві Instasamka "присмокталася" до тіла в капюшоні: на це дивляться наші діти

Показати ще