Місцеві мешканці у селі Кам'яна Яруга в Чугуївському районі під Харковом знайшли страшне місце. Там молодики-живодери організували моторошне місце страти тварин. За інформацією місцевих жителів, страшне місце знаходиться в посадці, недалеко від школи.

"У нашому селі з'явилося місце страти собак через повішення. Це недалеко від школи, дитячого та спортивного майданчиків. Тому діти виявили убитих тварин першими. Намагалися врятувати, перерізаючи мотузку", - каже Юлія Проскурніна.

Місцева жителька розповіла, що місце, де виявили трупи двох тварин, у селі називають "шкільним садом". Це давним давно закинуте і занедбане місце, за ним давно ніхто не доглядає. Вона вважає, що саме це і привернуло туди шкуродерів – за кущами і сміттям виявити трупи тварин нелегко. Місцеві мешканці вирішили привести занедбану територію в порядок і влаштували масове прибирання території.

"Шкода, що у головах цих недолюдей, які вбили тварин, порядку і розуму вже точно не буде. А собак ми поховали на тому ж місці. Поховали, мовчали і плакали", - зазначає Юлія.

Примітно, що в ІДІЛ ввели страту через розтерзання собаками. Бойовиків, що проштрафились, прив'язують до дерев і спускають на них голодних собак, які розривають засуджених на частини.

Новий вид страти застосовується до командирам підрозділів ІГ, яких звинуватили в боягузтві (залишення позицій) або дезертирство їх підлеглих.

Як розповів один з воєначальників курдського ополчення (пешмерга) Хасан Хала Хасан, через серію військових поразок в Іраку і Сирії, а також через втечу бойовиків ІГ керівництво терористичної організації придумало цей новий метод страти для залякування решти прихильників.

Нагадаємо, невідомий хижак понівечив і знекровив майже сотню тварин: навіть сторожові пси ховаються від страху.

Як повідомляв портал "Знай.uа"прибульці перетворили людей на тварин. 

Також "Знай.uа" писав, моторошна істота стежила за молодою дівчиною. На вигляд воно схоже на комахоподібну істоту.