Міністерство екології і природних ресурсів України планує витратити 32,8 млн гривень на будівництво сонячної електростанції в Чорнобилі.

В кінці березня 2019 року Міністерство екології та природних ресурсів України повідомило, що на території, де розташовується чорнобильська атомна електростанція планується будівництво ще однієї сонячної електростанції.

АЕС
АЕС

Як стверджують у Міністерстві екології, спонсором будівництва виступив уряд Іспанії. Будівлю споруджено в рамках співпраці з нашою країною за Кіотським протоколом – Україна передала Іспанії свої квоти на викиди парникових газів.

При цьому умовою виділення таких засобів є їх використання для фінансування проектів, спрямованих на скорочення викидів парникових газів і розвиток відновлюваної енергетики.

Популярні новини зараз

Ольга Сумська розкрила секрет сімейного щастя з Борисюком: "Вип'ємо?"

Колишній партнер "Холостячки" Мішиної зізнався, що потребує допомоги: "Прощайте"

Каменських кардинально змінила зовнішність і заговорила про почуття: "Ми різні"

Марічка Падалко почала бігати і "наїхала" на чоловіка Єгора Соболєва: "Мєрзко"

Показати ще

У Міністерстві екології кажуть, що з бюджету країни на будівництво електростанції в Чорнобилі виділять кошти, які були отримані від продажу Іспанії квот на викиди парникових газів. Сума становить 28,8 млн грн "Проектом передбачається облаштування фотоелектричної станції максимальною розрахунковою потужністю 763 кВт на території Чорнобильської зони відчуження… Термін завершення реалізації проекту заплановано на кінець 2019 року", — кажуть у Міністерстві екології.

Варто нагадати, що Російські окупанти будуть будувати залізничні колії на Кримському мосту. Будівельники залізничних підходів до Кримському мосту почали працювати в посиленому режимі. Однак при роботі виникла позаштатна ситуація.

Будівельники виявили небезпечну знахідку неподалік від Кримського моста, повідомляє МНС Республіки Крим. Це сталося під час обстеження грунту недалеко від села Чистопілля Ленінського району в 20 кілометрах від Кримського моста. На глибині трьох метрів робітники знайшли боєприпас, схожий на снаряд часів Великої Вітчизняної війни. В ті роки на території Східного Криму йшли запеклі бої.

Кримський міст
Кримський міст

Нагадаємо, Жахливі факти, причини та наслідки чорнобильської катастрофи

Як раніше повідомляв "Знай.ua", НВО "воскресила" Чорнобиль

Також "Знай.ua" писав про те, що Туристична мекка України стає дорожче