Магнітні бурі приносять чимало дискомфорту метеозалежним українцям. У дні сонячної активности вони можуть помічати погане настрій, погіршення самопочуття і навіть стрибки тиску. Дізнайтеся, яких сюрпризів очікувати від погоди в травні.

Перший тиждень

Найбільш небезпечним днем стане 5 травня. Українці можуть відчути слабкість, апатію, дратівливість, підвищену стомлюваність, нервозність, сильні мігрені і навіть помітити загострення хронічних захворювань.

Другий тиждень

Популярні новини зараз

Розлучена Slavia дісталася до великої сцени: "націлилася" на успіх Дзідзьо

Бабуся у 23: дівчина потрапила до Книги рекордів Гіннеса через раннього онука

Солістка GO_А Катерина Павленко чесно розповіла Катерині Осадчій про стосунки з Maneskin: "Роман з фронтменом"

Юлія Мендель відверто зізналася, чому пішла від Володимира Зеленського: "Колосальне навантаження"

Показати ще

В цей період з 11 по 17 травня треба бути акуратним і прислухатися до потреб свого організму. Буде спостерігатися загальне нездужання, проблеми з імунною, зорової, дихальної і серцево-судинною системами.

Третій тиждень

Негативний вплив на собі з 20 по 25 травня буде відчувати психоемоційна сфера. У цей час треба намагатися уникати стресів і більше відпочивати.

В кінці травня, а саме 28 числа очікується магнітний сплеск. Так, метеозависимые люди відзначать погіршення загального самопочуття. Особливо можуть постраждати діти і люди похилого віку.

Для того, щоб трохи допомогти собі пережити важкі дні і легше переносити магнітні бурі, потрібно строго дотримувати режим дня, не забувати про повноцінний відпочинок і намагатися більше часу проводити на свіжому повітрі.

Графік магнітних бур травень складено Лабораторії рентгенівської астрономії Сонця. Наступний день з підвищеною активністю Сонця очікується 7 травня.

Нагадаємо, магнітні бурі вдарять по українцях.

Як повідомляв Знай. ua, українців масово косить смертельна хвороба.

Знай. ua писав, що у травні українців накриють магнітні бурі небувалої сили.