В Україні зросла заборгованість по виплаті заробітної плати. Попередні п'ять місяців показники скорочувалися, але вже з березня збільшилися на 16,5 млн грн.

Такі дані наводить Державна служба статистики України.

Загальна заборгованість з виплати заробітної плати в Україні в березні 2019 року збільшилася на 0,7% і станом на 1 квітня 2019 року склала 2,463 млрд грн.

Зарплата
Зарплата

Як повідомляє Держстат, скорочення заборгованості з заробітної плати в березні-2019 зафіксовано в Одеській (на 30%), Запорізькій (на 21,5%), Рівненській (на 19%), Миколаївській (на 6,9%), Черкаській (на 5,2%), Волинській (на 2%), Полтавській (на 1,7%), Харківській (на 1%), Донецькій (на 0,6%) та Київській (на 0,1%) областях.

Популярні новини зараз

Катерина Репяхова публічно поскандалила з колишньою Віктора Павлiка: "Звели сина в могилу"

Михайло Поплавський проміняв студенток на сарай з коровами: "тусив" усі вихідні

Самотня Алла Мазур "заблукала" між двома красунчиками: "Не вдається за когось одного"

Донька Анастасії Заворотнюк почала ходити "в жалобі": "Сумно, дуже..."

Показати ще

При цьому зростання заборгованості з виплати зарплати спостерігалось у Чернівецькій – більш ніж у 2,5 рази, Івано-Франківській (на 23,7%), Херсонській (на 16,2%), Дніпропетровській (на 14,8%), Закарпатській ( на 10,8%), Хмельницькій (на 10,3%), Кіровоградській (на 7,1%), Тернопільській (на 6,4%), Луганській (на 4,8%), Чернігівській (на 3,8% ), Вінницькій (на 2,6%), Житомирській (на 1,3%), Львівській (на 1%), Сумській (на 0,9%) областях і Києві (на 13%).

Зарплата
Зарплата

У відомстві також зазначають, що абсолютний антирекорд по зарплатних боргах в Україні відзначався жовтні 2018-го року. Тоді сума прострочених виплат досягла 2,889 млрд грн. А до кінця лютого нинішнього року вона скоротилася до 2,447 млрд грн.

За даними Державної статистики найбільше підприємств-боржників зареєстровані в Луганській і Донецькій областях. Підприємці в зазначених регіонах станом на 1 квітня заборгували людям 919 млн грн. Зазначимо, що непідконтрольну уряду території не входять у статистику.

Нагадаємо, раніше наголошувалося, що в Україні у комунальній сфері з'явилися нові правила.

Як повідомляв портал "Знай.uа": у поточному році в Україні можуть запровадити так звану 13-ту пенсію. Повідомляється, що вона призначена для тих, хто мало отримує, але багато працював.

Також "Знай.uа" писав, що українці масово відмовляються від монетизації субсидій: вражаючі цифри.